Effectix.com upevňuje svoje postavenie
na Slovensku

Bratislava, Admin, 18. 2. 2014 – Spoločnosť Effectix.com, ktorá ponúka komplexný servis v oblasti internetového marketingu, zásadným spôsobom upevňuje postavenie na Slovensku. Popri výraznom navýšení počtu obchodných zástupcov, tu bude nové výrobné a konzultačné oddelenie. Effectix.com chce byť jednotkou

na slovenskom trhu. Spoločnosť Effectix.com upevňuje svoje zastúpenie na Slovensku. Pobočku povedie Karol Veleba, ktorý má bohaté skúsenosti v oblasti online marketingu a dobre pozná miestny trh. „Slovenská pobočka sa dočká veľkých zmien. Popri posilneniu súčasného tímu štyroch obchodníkov na dvanásť, budeme mať aj nové výrobné a konzultačné oddelenie, ktoré bolo doposiaľ iba v Prahe. Chceme byť našim zákazníkom bližšie a samozrejme poskytnúť najlepšie služby,“ komentuje Karol Veleba.

Karol Veleba Effectix zm

Effectix.com bude aj na Slovensku popri službách SEO, poskytovať komplexný internetový marketing pre veľké aj malé a tiež stredné podniky. Slovenská pobočka bude mať na starosti tiež projekty českých a slovenských klientov, ktorí budú chcieť osloviť zákazníkov zo susedného Maďarska, či Rakúska.

V minulom roku mal Effectix.com na Slovensku štyroch obchodníkov, od januára 2014 ide už o desať členný tím (osem obchodníkov, dvaja technici). Do konca roku plánuje rast až na dvadsať ľudí (tri až päť technikov, výrazné posilnenie obchodného tímu).

„Effectix.com posilňuje nielen na českom trhu. Chceme naďalej rásť a Slovensko je ďalším logickým krokom. Máme veľké plány, našim cieľom je byť jednotkou na tamojšom trhu. A to ako v kvalite poskytovaných služieb, tak aj v počte zákazníkov. Slovenská pobočka patrí medzi priority pre súčasný rok. Základom všetkého je kvalitný tím marketingových nadšencov. Verím, že pri výbere bude mať Karol šťastnú ruku,“ zhŕňa Kateřina Holnová, výkonná riaditeľka Effectix.com.

Každodenné činnosti, vrátane obchodu sa stále viac presúvajú na internet. Preto môžeme v posledných rokoch sledovať neustály rozvoj online marketingu, ktorého súčasťou už dávno nie je iba SEO alebo PPC, ale taktiež napr. komunikácia na sociálnych sieťach a pod. Nastavenie správneho mixu je pre podnikanie veľmi dôležité. Internetový marketing môže byť jedným z najjúčinnejších nástrojov podpory predaja, či už sa firma zaoberá B2C alebo B2B podnikaním.

(kv)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*