Servis mobilov a tabletov
v Auparku ma milo prekvapil

Bratislava, Admin – Dnes som mala jednoducho šťastie v nešťastí. Ponáhľala som sa na tlačovú konferenciu do Auparku a z výšky poschodia reštaurácie KUBU sa mi z rúk doslova vyšmykol mobil, ktorý som držala spolu s tlačovou správou. Na tom by nič nebolo, keby nepreletel cez zábradlie až dolu na prízemie na dlažbu. A to je veru riadna výška. Rozletel sa na kachličkách jedna radosť. Pripadalo mi to, ako keď som videla testy mobilov, koľko vydržia vo vode a pod akým tlakom sa rozbijú. Ten môj ASUS sa vôbec nerozbil a dokonca ani len sklo neprasklo. Bol to zázrak, no predsa len taký menší, keďže nefungoval.
Na tlačovej konferencii som sa nevedela sústrediť, skúšala som ho stále rozoberať, vykladať z neho batériu a SIM kartu, ale neúspešne. Nie som na mobile závislá, ale predsa, mám v ňom celú databázu, stovky kontaktov a 5 emailových schránok. A to je vlastne moja prenosná mini redakcia, s ktorou pracujem aj na pochôdzke či v dopravných spojoch. Jednoducho, aby som nestrácala čas.

Andrej Kytka Servis mobilov IMG_4370Kolegynka mi pri stole poradila, aby som vyskúšala obrátiť sa hneď na mobilné centrum v Auparku, no bola som už vopred skeptická. Telekom Centrum Aupark, ktorý realizuje servis mobilov a tabletov na počkanie ma milo prekvapil.

Bol to už druhý zázrak za dnešné dopoludnie a to vďaka sympatickému a veľmi šikovnému technikovi Andrejovi Kytkovi. Ten mi celý mobil odskrutkoval a vo vnútri napravil po páde vypadnutú maličkú čiastočku.

„Pôjde to, povedal A. Kytka s úsmevom a ja som si riadne vydýchla. „Bol vypadnutý flex kábel LCD display-u, ktorý po opätovnom správnom založení oživil Váš mobil.“

Až neskôr som si všimla na ich vizitke web stránku s názvom ako povedal aj mladý technik, keď skončil prácu na mojom mobile www.pojdeto.sk.

Ešte raz vďaka, pán Andrej Kytka a Vašu službu na Einsteinovej ulici 17 priamo v Auparku každému vrelo odporučím.

(Text a foto: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*