Prémiové YOGA notebooky a chytrejšie tablety s asistentom

BRATISLAVA/ADMIN – Spoločnosť Lenovo pre tohtoročnú jeseň predstavuje novú radu prémiových notebookov YOGA a chytrých zariadení. Pri vývoji sa Lenovo zameralo predovšetkým na konektivitu a dostupnosť zariadení všetkým, ktorí nové technológie denne využívajú v práci, doma aj na cestách.

Väčší displej v menšom tele: Yoga C940

Nová vlajková loď prémiovej triedy zariadení 2v1 Yoga C940 ponúkne celokovové šasi s aktívnym perom, ktoré sa dobíja priamo v notebooku. Vďaka úzkym rámčekom sa podarilo osadiť celkovo menšie telo notebooku 14-palcovým displejom. Model v najvyššej konfigurácii je dostupný so 4K rozlíšením a svetelnosťou 500 nitov.

• Procesor Intel i7 až 10. generácie
• HDR Dolby Vision1 monitor a reproduktor so systémom Dolby Atmos umiestnený v otočnom kĺbe
• Krytka TrueBlock Privacy Shutter a Windows Hello, pre jednoduché prihlásenie pomocou rozpoznania tváre alebo odtlačku prsta
• Výdrž batérie až 17,5 hodín2
• Systém chladenia Q-Control3 pre optimalizovaný výkon

Štýlový s výdržou: Lenovo Yoga C740

Konvertibilné a štýlové zariadenie Yoga C740 je určené používateľom, ktorí vyžadujú dlhú výdrž na batérii a jednoduché a rýchle ovládanie. Notebook disponuje tenkými rámčekmi a FHD rozlíšením monitoru. Súčasťou počítača je aj dotykové pero.

• Bezpečnostné funkcie TrueBlock Privacy Shutter a čítačka odtlačkov prstov
• Výdrž až 13 hodín2 a rýchle nabíjanie RapidCharge4
• Procesor Intel i7 až 10. generácie
• Systém reproduktorov Dolby Atmos
• Monitor až FHD HDR VESA400 s 500 nitmi v 15,6-palcovej verzii

Okrem modelu Lenovo YOGA C740 sa môžu užívatelia tešiť na Lenovo Yoga C640, ktorý kombinuje vysoký výkon a ľahko sa prenáša. Navyše sa môže pochváliť až 20-hodinovou výdržou batérie a 13,3“ širokouhlým displejom s jasom až 400 nitov.

Štýlovo pohodlný: Lenovo Yoga S940

To najlepšie zo sveta dizajnu a mobility sme spojili do zariadenia Yoga S940, ktoré po týchto stránkach nerobí žiadne kompromisy. S hrúbkou 12,2 mm a hmotnosťou iba 1,2 kg sa tak jedná o najtenší notebook s Contour zahnutým displejom na svete. Všetky technológie sú tu dostupné tak, aby vám uľahčili každodenný život. Prihláste sa pomocou technológie rozpoznania tváre a so softvérom Glance presúvajte obsah na externý monitor. O špičkové zobrazenie sa postará špičkový 14-palcový displej s rozlíšením až do 4K a technológiou HDR VESA400.

• Procesor Intel i7 až 8. generácie
• Až 13.9″ displej s rozlíšením UHD a technológiou IPS na HDR VESA400 paneli
• Infračervená kamera so softvérom Glance pre presúvanie obsahu
• Systém predných reproduktorov Dolby Atmos® Speaker System
• Výdrž batérie až do 15 hodín s FHD displejom; až 7,5 hodiny s UHD displejom*

Ľahký a tenký: Lenovo Yoga S740

Tento model prichádza v 14- a 15-palcovej verzii a jeho prednosťou je najmä ľahké telo. Navyše v hliníkovom šasi pôsobí zariadenie veľmi decentne.

Procesor Intel až 10. generácie v 14-palcovej verzii a Intel i9 9. generácie v 15-palcovom notebooku.
• Voliteľná 4K VESA400 HDR monitor
• Funkcia Dolby Vision1 a systém Dolby Atmos
• Q-Control3 pre optimalizovaný výkon a výdrž batérie
• Až 15-hodinová2 výdrž a rýchle nabíjanie RapidCharge4
• Grafická karta Nvidia GTX1650 v 15-palcovej verzii

SMART pomocník: Lenovo Yoga Smart Tab

Lenovo predstavuje aj chytré zariadenia Android s Google asistentom. Medzi nimi tablet Lenovo Yoga Smart Tab. Šikovné 2v1 zariadenie, ktoré možno použiť ako tablet alebo smart displej. Jeho praktický stojan vám umožní rôzne polohovať zariadenie vrátane zavesenia na stenu. Kvalitná, 10-palcová obrazovka a reproduktory JBL spríjemnia váš zážitok zo sledovania multimédií.

Lenovo Tab M7 a M8 patria k druhej generácii Android tabletov pre širokú verejnosť. V ponuke sú varianty s Wi-Fi a LTE pripojením. Napriek nižšej cene tablety pôsobia prémiovým dojmom vďaka celokovovému krytu. Navyše s detským módom je možné vytvoriť samostatný účet prispôsobený potrebám vašich drobcov. Oba tablety majú certifikáciu TÜV Rheinland s redukciou škodlivého modrého svetla.

Dostupnosť a cena5

Lenovo Yoga C940 bude dostupná v 14“ verzii od októbra od 1,549.00€.
Lenovo Yoga C740 bude dostupná v októbri, 14“ i 15,6“ od 929.00€.
Lenovo Yoga C640 bude dostupná v novembri, 13,3“ od 859.00€.
Lenovo Yoga S940 bude dostupná v októbri v 14“ verzii od 1,699.00€.
Lenovo Yoga S740 bude dostupná v októbri, 14“ od 889.00€ a 15,6“ od 1,159.00€.

Lenovo Yoga Smart Tab je dostupný od septembra.
Lenovo Tab M7 bude dostupný v novembri a Lenovo Tab M8 bude dostupný v októbri.

1 Aktualizácia Lenovo Vantage bude dostupná neskôr a umožní zobrazenie farebného kontrastu HDR s Dolby Vision.
2 Všetky nároky na výdrž batérie sú približné a vychádzajú z výsledkov testov pomocou testu životnosti batérie MobileMark 2014 ver 1.5. Skutočné výsledky sa budú líšiť a budú závisieť na mnohých faktoroch vrátane konfigurácie a používania produktu, softwaru, prevádzkových podmienkach, bezdrôtovej funkčnosti, nastavení správy napájania, jasu obrazovky a ďalších faktoroch. Maximálna kapacita batérie sa prirodzene znižuje s časom a používaním. Ďalšie podrobnosti nájdete na adrese https://bapco.com/products/mobilemark-2014/.
3 Yoga zariadenia s procesorom Intel Core i7 10. generácie a vizuálny identifikátor pre program Project Athena sú dostupné len na Lenovo Yoga S740 (14 palcov) a Yoga C940 (14 palcov). Nové, chytrejšie funkcie, ktoré umožňujú automatické aktualizácie od Lenovo Vantage na celý zvyšok roka, zahŕňajú režim Q-Control, režim EyeCare (2.0) a Super Resolution prostredníctvom programu Windows Media Player, ktoré prichádzajú vo štvrtom štvrťroku 2019. Ďalšie informácie nájdete na adrese https://www.intel.com/content/www/us/en/products/docs/devices-systems/laptops/laptop-innovation-program.html.
4 Nabijete za jednu hodinu v pohotovostnom režime alebo pri vypnutom stave až 80 percent batérie na základe výsledkov testov pomocou MobileMark2014 ver.1,5. Ďalšie podrobnosti o štandarde testovania nájdete na adrese https://bapco.com/products/mobilemark-2014/.
5 Ceny nemusia zahŕňať daň a dopravu. Môžu sa zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia; platia ďalšie podmienky. Dáta na sklade sa môžu líšiť podľa polohy a produkty môžu byť dostupné iba na vybraných trhoch. Všetky ponuky sú závislé na dostupnosti. Lenovo si vyhradzuje právo kedykoľvek a bez predchádzajúceho upozornenia zmeniť ponuky, funkcie a špecifikácie produktov.

(Zdroj: Vladimír Pabiš, SKPR Strategies; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*