Predstavujeme najnovšie fotoaparáty COOLPIX

Amsterdam, Admin – Objavte výkonné nové prírastky v rade fotoaparátov COOLPIX od spoločnosti Nikon, ktoré kombinujú najnovšiu obrazovú technológiu Nikon a dôveryhodnú optiku NIKKOR s objektívmi so superzoomom, aby poskytovali vynikajúci výkon.

Fotoaparáty COOLPIX B700 so 60-násobným optickým priblížením a COOLPIX A900 s 35-násobným optickým priblížením ponúkajú možnosť priblíženia superteleobjektívom a špičkové zaznamenávanie videosekvencií s rozlíšením 4K UHD. Fotoaparát COOLPIX B500 zároveň kombinuje vynikajúci 16-megapixelový snímač CMOS so 40-násobným optickým priblížením. Elegantne štíhly fotoaparát COOLPIX A300 je vybavený 8-násobným optickým priblížením.

Všetky fotoaparáty sú kompatibilné s aplikáciou SnapBridge. Je to nová aplikácia od spoločnosti Nikon, ktorá udržiava trvalé automatické pripojenie medzi fotoaparátom a inteligentným zariadením, aby ste mali svoj fotografický život jednoducho pod kontrolou.

Nikon B700_BK_Slup_frt34r

Fotoaparát COOLPIX B700 sa pýši legendárnou optikou NIKKOR v objektíve s prvkom zo skla Super ED a 60-násobným optickým priblížením rozšíriteľným na 120-násobok pomocou funkcie Dynamic Fine Zoom¹. Vďaka tomu môžete jednoducho a s ostrými detailmi nasnímať vzdialené objekty, ako je mesiac, divé zvieratá alebo rýchla športová akcia. Videosekvencie s rozlíšením 4K UHD zabezpečia aktuálnosť videa pre budúcnosť a navyše snímanie vo formáte RAW (NRW) umožňuje dokončovať fotografie vo vysokej kvalite. 20,3-megapixelový fotoaparát so superzoomom má vysokovýkonný systém automatického zaostrovania na presné snímanie, optickú stabilizáciu obrazu s dvojitou detekciou (VR) umožňujúcu snímať s časmi uzávierky dlhšími až o 5 stupňov EV² a bočný ovládač priblíženia na minimalizáciu chvenia fotoaparátu. Pri komponovaní záberov si môžete vybrať vstavaný elektronický hľadáčik alebo 7,5-centimetrový/3-palcový výklopný a otočný monitor LCD. Oba majú rozlíšenie 921 000 bodov umožňujúce kreatívnu kompozíciu z ľubovoľného uhla. A snímky môžete zdieľať okamžite pomocou aplikácie SnapBridge.

Nikon A900_BK_front34r_lo_t

20,3-megapixelový fotoaparát COOLPIX A900 obsahuje optiku NIKKOR výnimočnej kvality v tele, ktoré sa zmestí do vrecka a ktoré sa prispôsobí akémukoľvek životnému štýlu. Snímajte ohromujúce scenérie z ciest s jemnými detailmi pomocou vysokovýkonného objektívu s 35-násobným optickým priblížením rozšíriteľným na 70-násobok pomocou funkcie Dynamic Fine Zoom¹ alebo zachytávajte pamätné okamihy doma v ostrých videosekvenciách s rozlíšením 4K UHD/30p. Buďte kreatívni pomocou 7,5-centimetrového/3-palcového zvislo vyklápateľného monitora LCD s vysokým rozlíšením 921 000 bodov a manuálnymi expozičnými režimami (P/S/A/M) a zdieľajte snímky okamžite pomocou aplikácie SnapBridge. Buďte pripravení snímať v jedinom okamihu vďaka vysokorýchlemu automatickému zaostrovaniu, znova jednoducho zachyťte objekt pomocou tlačidla rýchleho dočasného oddialenia a jednoducho vytvárajte pozoruhodné superčasozberné a časozberné videosekvencie. Vysokovýkonná stabilizácia obrazu (VR) zaručuje, že zábery budú ostré a videosekvencie plynulé dokonca aj pri maximálnom priblížení.

Nikon A300_BK_front_lo
COOLPIX B500 COOLPIX A300
Získajte ohromujúcu kvalitu snímok jednoduchým spôsobom pomocou 16-megapixelového fotoaparátu Nikon COOLPIX B500. Objektív NIKKOR so 40-násobným optickým priblížením rozšíriteľným na 80-násobok pomocou funkcie Dynamic Fine Zoom¹ vás dostane priamo do centra diania, zatiaľ čo bočný ovládač priblíženia prispieva k vynikajúcej stabilite. Preskúmajte jedinečné uhly pohľadu pomocou 7,5-centimetrového/3-palcového zvislo vyklápateľného monitora LCD s 921 000 bodmi, jednoducho znova zachyťte objekt pomocou tlačidla rýchleho dočasného oddialenia a snímajte videosekvencie s rozlíšením Full HD.

Štíhly a štýlový 20,1-megapixelový fotoaparát COOLPIX A300 umožňuje jednoduché snímanie na cestách. Získajte fantastické detailné zábery pomocou objektívu NIKKOR s 8-násobným optickým priblížením rozšíriteľným na 16-násobok pomocou funkcie Dynamic Fine Zoom¹, zatiaľ čo režim inteligentného portrétu umožňuje jednoduché snímanie dokonalých portrétov a automatický výber motívov automaticky optimalizuje nastavenia fotoaparátu.

Aplikácia SnapBridge
Spárovanie inteligentného zariadenia s fotoaparátom Nikon je jednoduchá jednorazová operácia. Jednoducho nainštalujte aplikáciu SnapBridge do svojho smartfónu alebo tabletu, zapnite fotoaparát a vyberte ho v zozname dostupných zariadení v aplikácii. Aplikácia SnapBridge zostane pripojená k fotoaparátu na pozadí. Teraz môžete prenášať zábery počas snímania bez potreby sa zakaždým znova pripojiť. Snímky sa budú s fotoaparátom synchronizovať dokonca aj vtedy, keď je v pohotovostnom režime, a vy budete môcť používať inteligentné zariadenie bez prerušenia. Pomocou aplikácie SnapBridge inteligentné zariadenie dokáže zobraziť živý náhľad všetkého, čo vidí váš fotoaparát Nikon. Komponujte zábery na obrazovke smartfónu alebo tabletu a na diaľku aktivujte uzávierku, aby ste zachytili snímku.

Nikon B500_RD_front34r_lo_t

Pri predstavovaní najnovších fotoaparátov COOLPIX a aplikácie SnapBridge Ines Bernardesová, Product Manager for COOLPIX v spoločnosti Nikon Europe, povedala: „Nové prírastky v rade COOLPIX poskytujú vynikajúci výkon a oživujú detaily ako ešte nikdy doteraz. Môžete zachytiť viac, než sa vám vôbec mohlo snívať, že je možné pomocou superzoomov, zatiaľ čo nová aplikácia SnapBridge zabezpečuje okamžité zdieľanie a automatický prenos snímok bez námahy. Bez ohľadu na to, či vás zaujíma akčný šport, fotografovanie na cestách alebo jednoduché snímanie portrétov priateľov a rodiny doma, existuje nový fotoaparát COOLPIX, ktorý je určený práve vám.“

¹ Zväčšenie pomocou funkcie Dynamic Fine Zoom sa počíta od maximálnej širokouhlej polohy optického priblíženia.
² Merané v súlade s normami asociácie CIPA pri ohniskovej vzdialenosti približne 350 mm (ekvivalent ohniskovej vzdialenosti v 35-mm formáte).

(Zdroj: Jitka Spoustová Staňková, NIKON; Pripravil: Eugen Michal Nagy)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*