Predajne Datart ponúkajú robot
na čistenie skiel

Admin, 30. 09. 2013 - Elegantný, výkonný a ľahký HOBOT-168, ktorý získal zlatú medailu na najvýznamnejšom veľtrhu vynálezov a inovácií iENA v Nemecku, pracuje na báze podtlaku a čistiacich diskov s guľatými utierkami z mikrovlákna. Podtlak ho drží na čistenom povrchu, jedinečná Al-technology

zase vypočíta dráhu čistenia a detekuje rámy a okraje čistených okien, takže prístroj perfektne vyčistí kompletne celý povrch. Automaticky rozpozná veľkosť čisteného povrchu v akejkoľvek polohe a na jedno spustenie zvládne vyčistiť až 30 m2. Systém Single-Side-Cleaning zase zabezpečí použitie na rôznych hrúbkach skiel (3 mm a viac).

HOBOT168_13

HOBOT-168 je všestranný a okrem okenných skiel precízne vyčistí napríklad sklenené dvere, vitríny, zrkadlá, sklenené stoly, či sprchové kúty a obklady. Jednoducho ho umiestnite na povrch, ktorý potrebujete vyčistiť a prístroj zapnete. Počas pohybu, pri ktorom prístroj traverzuje po čistenom povrchu, dve veľké guľaté utierky z mikrovlákna účinne zberajú všetky nečistoty z pórov povrchu a absorbujú čistiaci roztok, takže povrch ostáva čistý a lesklý.

DATART_HOBOT168_2

Robotický čistič HOBOT-168 je vybavený bezpečnostnými senzormi a bezpečnostným lanom. Dodáva sa s 5 metrovým káblom a so záložnou UPS batériou, takže ani v prípade náhleho výpadku prúdu pri jeho používaní nedôjde k pádu prístroja z povrchu.  Robotického pomocníka do domácnosti dostanete exkluzívne v predajniach siete DATART – čistič skiel a povrchov HOBOT- 168.

(Choroušová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*