Prečo je iPhone 11 tým pravým mobilom pre vás?

mobilné telefóny od značky Apple

BRATISLAVA/ADMIN – Či už si potrpíte na kvalitných a dizajnových telefónoch alebo nie, raz za pár rokov príde čas, kedy váš mobil doslúži a je čas poobzerať sa po nejakom novom. Pri ponuke, ktorá je dnes na trhu sa vám môže zdať, že je priam nemožné zorientovať sa medzi rôznymi značkami od rôznych výrobcov. Pred kúpou nového telefónu si najskôr ujasnite, čo od neho očakávate.

Každý, kto vyskúšal mobilné telefóny od značky Apple vám potvrdí, že iné už ani nechce. Apple prichádza každý rok na trh s novým typom iPhonu. Dnes sa pozrieme na jeden z produktov, ktoré značka Apple ponúka. Bude to model iPhone 11. Prečo by ste mali zvážiť jeho kúpu?

  • nové farby

Ak máte radi farby a už vás nudia čierne alebo biele modely, iPhone 11 zoženiete aj v bledo zelenej a bledo fialovej farbe. Ide o pastelové farby, ktoré nie sú príliš výrazné, čo by mohlo mnoho ľudí oceniť. Logo značky Apple – typické jablko – sa nenachádza na vrchu ale v strede telefónu. Nápis iPhone, ktorý nájdete takmer na všetkých iných modeloch, v tomto prípade chýba.

  • lepší fotoaparát

So svojím predchodcom (iPhone XR) má spoločný širokouhlý fotoaparát. iPhone 11 má však pridané niektoré funkcie, napríklad automatické zaostrenie je zlepšené a tiež je kvalitnejšia fotka, ktorá bola odfotená pri slabom svetle. Je to vďaka nočnému režimu fotky, ktorý sa snaží zachytiť čo najlepšie svetlo.  Režim „portrét“ je už samozrejmosťou.

  • cena

Na rozdiel od predchádzajúcich modelov, ktoré sú tiež známe svojou vysokou cenou, je iPhone 11 dostupnejší. Preto je tiež obľúbený medzi širokou verejnosťou.

Ak ešte stále váhate, navštívte stránky alza.sk a prečítajte si o všetkých parametroch iPhonu 11, rovnako aj recenzie od ľudí, ktorí si ho kúpili a používajú ho.

Buďte si istí, že po tom, čo vyskúšate iPhone, iný mobil už nebudete chcieť!

(Zdroj: ML; Foto: patrisyu / Shutterstock.com; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*