Posúvajte svoje hranice s novými moto g6 a moto e5

Bratislava, Admin – Spoločnosť Motorola Mobility LLC bola zakúpená holdingom Lenovo Group v roku 2015.  Motorola Mobility je stopercentnou dcérskou spoločnosťou Lenovo a má na starosti navrhovanie a výrobu všetkých mobilných telefónov značky Moto. Dnes Motorola Mobility prináša aj na náš trh zaujímavé vychytávky – nové smartfóny moto g6 a moto e5, ktoré sú plné prémiových funkcií a navrhnuté s ohľadom na spotrebiteľa, takže ponúkajú výnimočnú hodnotu. Na tlačovej konferencii oboznámili novinárov so zariadeniami, ktoré sú na Slovensku dostupné od tohto mesiaca u viacerých operátorov.

Moto g6 plus: Inteligentný fotoaparát. Skutočný výkon.

Nový Moto g6 plus je obrázkovo dokonalý v každom smere. Obsahuje 5.9 palcový Full HD Max Vision displej s pomerom strán 18:9, ktorý prináša živé farby a všetky jemné detaily. Zachyťte najkreatívnejšie snímky pomocou pokročilého softvéru a okamžite zaostrite pomocou technológie Dual Autofocus Pixel.

Snímanie skvelých obrázkov aj pri slabom osvetlení sa zjednodušilo, vďaka veľkej f/1.7 clone a senzorom s veľkosťou pixela 1.4um. Zachytenie úchvatných okamihov je len začiatkom, inteligentný systém kamery podporuje skenovanie textu, detekciu geografických pamiatok a objektov. Moto g6 plus je na Slovensku dostupný so štartovacou cenou 299 EUR.

Moto g6: Navrhnutý, aby zapôsobil. Stvorený, aby tvoril.

Moto g6 je navrhnutý, aby zapôsobil. Jeho 5.7 palcový Full HD Max Vision displej poskytuje živé farby a jemné detaily, zatiaľ čo zadná časť z 3D skla vytvára nádherný tvar a vzhľad, ktorý vyniká medzi ostatnými prémiovými smartfónmi.

Pokročilý softvér pre zobrazovanie obrazu znamená portréty štúdiovej kvality, umelecké čierne a biele zábery a filtre s veselými tvárami, ktoré ožívajú prostredníctvom dvoch zadných 5 megapixelových a 12 megapixelových fotoaparátov.  A stále sa to zlepšuje, okamžite zamknite alebo odomknite telefón pomocou multifunkčnej čítačky odtlačkov prstov. Moto g6 je na Slovensku dostupný so štartovacou cenou 249 EUR.

Moto g6 play: Zabávaj sa dnes. Nabíjaj zajtra.

Moto g6 play pracuje tak ťažko ako vy a navyše vám pomáha vyčleniť si dostatok času na zábavu. Výkonná 4000 mAh celodenná batéria1 s výdržou až 36 hodín na jedno nabitie, vám pri vychádzkach dodáva pokoj a istotu. Posuňte sa dopredu vďaka výkonnému 1.4 GHz-osemjadrovému procesoru, vďaka ktorému získate rýchly prístup k fotografiám, aplikáciám a všetkému medzi tým, bez akéhokoľvek sekania alebo oneskorenia. Moto g6 play je na Slovensku dostupný  so štartovacou cenou 199 EUR.

Moto e5 plus: Veľká obrazovka. Veľká batéria. Ahoj zábava.

Od svitania až do súmraku, moto e5 plus je tu pre vás. Využite čo najviac, aj najdlhšie vychádzky vďaka silnej 5000 mAh batérií1 a 6 palcovej Max Vision obrazovke. Vďaka pomeru strán 18:9,  moto e5 plus dokonale padne do vašej ruky a je navrhnutý s reflexným vlnovým vzorom a zakrivenou zadnou časťou, ktorá vyzerá rovnako dobre ako sa drží.

Odblokovanie telefónu nebolo nikdy jednoduchšie s jediným dotykom snímača odtlačkov prstov, ktorý sa nachádza v rámci ikonického loga Motorola. Dokonca ani preplnené vlaky nie sú súperom pre túto domácu zábavu v dlaniach vašich rúk. Moto e5 plus je na Slovensku dostupný so štartovacou cenou 189 EUR.

 

Moto e5: Objavte viac. Urobte viac.

Moto e5 je tu, aby vás sprevádzal počas dňa. Dokonca aj s veľkým 5.7 palcovým Max Vision displejom, moto e5 sa dokonale hodí do vašej ruky vďaka pomeru strán 18:9 a ergonomicky zakrivenej zadnej strane. Urobte viac s ľahkosťou tým, že v momente odomknete svoje upozornenia, hovory alebo domácu obrazovku so skrytou čítačkou odtlačkov prstov, ktorá je skrytá v ikonickom logu spoločnosti Motorola. Samostatný slot na microSD4 karty vytvorí viac miesta pre fotky, pesničky a videá.

Neobmedzené a vysokokvalitné úložisko

Rovnako, ako pri všetkých telefónoch Motorola, Google Photos5 je predvolená galéria pre všetky fotografie a videá. Vaše spomienky sú tak automaticky zálohované, dajú sa vyhľadať a sú ľahko dostupné, zdieľané a upravované z akéhokoľvek zariadenia. Moto e5 je na Slovensku dostupný od júna 2018 so štartovacou cenou 149 EUR.

Vylúčenie zodpovednosti

Funkcie, funkčnosť a špecifikácie produktu sa líšia podľa mobilného operátora a môžu sa zmeniť bez oznámenia alebo záväzku. Pred zakúpením si prečítajte podrobnosti o produkte konkrétneho mobilného operátora.

1.Všetky údaje o životnosti batérie sú približné a založené na zmiešanom profile používania (ktorý zahŕňa aj čas použitia a pohotovostný režim) pri optimálnych podmienkach siete. Skutočný výkon batérie sa bude líšiť a závisí od mnohých faktorov vrátane intenzity signálu, nastavení siete a zariadenia, teploty, stavu batérie a modelov používania.
2.Čítačka odtlačkov prstov nie je k dispozícii pri niektorých modeloch, obráťte sa na svojho predajcu, aby ste vedeli viac
3.Pokročilá technológia nano-povlakov vytvára vodeodolnú bariéru, ktorá pomáha chrániť pred miernym vystavením vode, ako sú náhodné rozliatia, postriekanie alebo slabý dážď. Smartfón nie je navrhnutý tak, aby bol ponorený do vody alebo vystavený tlakovej vode alebo iným tekutinám. Nie je vodotesný.
4. Podporuje až 128 GB microSD karty, microSD karty predávané samostatne. Obsah s obmedzeniami DRM sa nemusí dať presunúť na kartu.
5.Voľný úložný priestor vo vysokej kvalite vyžaduje účet Google. Používanie služby Fotky Google podlieha Zmluvným podmienkam služby Fotografie Google, ktoré sú k dispozícii na stránke http://www.google.com/policies/terms, Zásady ochrany osobných údajov spoločnosti Google sú dostupné http://www.google.com/policies/privacy/
6.Moto Experience funkcia rýchly screenshot nie je dostupná na modeloch moto e5
7.Funkcia Moto Voice zostáva v súčasnom beta testovaní

(Zdroj: Gabriela Patkolová, SKPR Strategies; Vladimír Pabiš, SKPR Strategies; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*