Nová tlačiareň HP, ktorá pracuje a reaguje rýchlo…

Admin, 31.05.2012 - „Pracuje rýchlejšie oproti prechádzajúcim zariadeniam a navyše má dotykový displej, ktorý pracuje a reaguje rýchlo.“

Víťazom kategórie Začínajúci podnikateľ roku 2011, určenej pre podnikateľov, ktorých firmy sú mladšie ako päť rokov, sa stal Martin Guttman, zakladateľ spoločnosti Tuli sk, s.r.o.

Martin Guttman odišiel v roku 2008 zo zaujímavého prostredia centrály významnej banky a založil spoločnosť Tuli.

Spoločnosť sa ako prvá na Slovensku zaoberala výrobou a predajom sedacích vakov. Od jej vzniku sa trh rozšíril o ďalších dvoch lokálnych výrobcov, spoločnosť Tuli však naďalej zostáva lídrom v tomto segmente. Firma každoročne prináša inovatívne nápady v oblasti dizajnu svojich produktov a podarilo sa jej dostať sedacie vaky do povedomia ľudí tak silno, že názov Tuli pre ich označenie zľudovel.

Pri tvorbe dizajnu nových produktov významne pomáhajú aj študenti slovenských umeleckých a technických škôl, ktorí takto dostanú príležitosť profesionálne rásť ešte pred ukončením štúdia. Spoločnosť Tuli postupne pridala do svojho portfólia pomôcky určené pre matky s deťmi a široké spektrum doplnkov sedenia. V blízkej budúcnosti je cieľom spoločnosti expandovať na európsky trh a v prípade priaznivého vývoja aj na svetový trh.

Spoločnosť čeliaca narastajúcej konkurencii v obore, potrebovala kvalitnú tlačiareň, aby svojim klientom mohla poskytovať stále lepší servis. Pri voľbe zariadenia bral pán Guttman do úvahy aj stále rastúce nároky na cenovú efektivitu. Jedna tlačiareň mala bez pochýb všetky potrebné parametre. HP Officejet Pro 8600 Plus e-All-in-One tlačí profesionálne farebné dokumenty s nákladmi na stránku až o 50 % nižšími v porovnaní s konkurenčnými laserovými tlačiarňami.

Pán Guttman sumarizuje prínosy, ktoré mu tlačiareň priniesla: „HP Officejet Pro 8600 Plus e-All-in-One pracuje rýchlejšie oproti predchádzajúcim zariadeniam a navyše má dotykový displej, ktorý pracuje a reaguje rýchlo.“ Rýchlosť tlače zodpovedá štandardom ISO (porovnateľná s laserovými tlačiarňami) až 20 strán za minútu v čiernobielej tlači a 16 strán za minútu farebne. Všetko je ovládané pomocou dotykového multifunkčného displeja, ktorý je prehľadný a umožňuje rýchle voľby kopírovania.

Pán Guttman oceňuje aj rýchle skenovanie. Automatický podávač dokumentov má totiž kapacitu 50 listov: „Tlačiareň mi šetrí čas pri skenovaní.“

Na záver pán Guttman dodáva: „HP značka vyrába kvalitné produkty a osobne s nimi mám len dobrú skúsenosť, produkty HP som nemusel nikdy reklamovať.“

 

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*