Najtenšie notebooky na svete

Admin, 10.11.2012 – Popredná svetová spoločnosť v oblasti digitálnych médií a digitálnej konvergencie Samsung Electronics Co., Ltd uvádza na slovenský trh nové portfólio notebookov Samsung Series 9. Patrí medzi najtenšie notebooky na svete – 13" verzia je hrubá

len 12,9 mm. Spoločne s hmotnosťou 1,16 kg je preto nový notebook Samsung Series 9 skutočne kompaktným riešením pre používateľov, ktorí sú často na cestách. Elegantný, minimalistický dizajn notebooku skvele doplní vycibrený vkus svojho majiteľa.
„Nové portfólio notebookov Samsung Series 9 predstavuje absolútnu špičku toho, čo Samsung v oblasti technického spracovania v súčasnej dobe ponúka. Je určený pre skutočne náročných spotrebiteľov, ktorí sa neuspokoja s kompromismi z hľadiska funkčnosti, technickej výbavy ani dizajnu,“ uviedol Michal Zbijowski, produktový manažér divízie IT.

Prémiový aerodynamický dizajn
Nové notebooky Samsung Series 9 sú dostupné v dvoch veľkostiach – s 13″ a 15″ displejom. Ich štíhle telo je z pevného, ale ľahkého hliníka. Komponenty boli vyrobené na mieru špeciálne pre Sériu 9, aby ich bolo možné vsadiť do inovatívneho tela vyrobeného z jedného kusu. Pieskovaný povrch s elegantným matným vzhľadom, vďaka ktorému na ňom nezostávajú odtlačky prstov, podčiarkuje prémiový aerodynamický dizajn.

Ohromí svojou rýchlosťou i výdržou
Špičkový výkon nového notebooku Samsung Series 9 zaisťuje procesor Intel Core i7 (13″ verzia). Vďaka vysokému výkonu a rýchlemu riešeniu od spoločnosti Samsung sa notebook spustí len za 8,4 s (13″ verzia), čo je najrýchlejší čas na svete. S funkciou okamžitého zapnutia Fast Start sa prebudí zo spánku už za 1,4 sekundy a pomocou technológie Fast Browsing môžu používatelia surfovať po internete až dvakrát rýchlejšie. Ďalšou prínosnou inováciou je nová batéria 15″ notebooku Samsung Series 9, ktorá dosahuje výdrž až 10 hodín.

Jasná obrazovka za všetkých podmienok
Nové notebooky Samsung Series 9 sú vybavené obrazovkou SuperBright HD+ LED, ktorá zobrazuje fotografie, videá, webové stránky a dokumenty skutočne ostro a detailne, ako keby ste ich sledovali na LED televízore. Obrazovka je tiež antireflexná a rovnako ako klávesnica je vybavená automatickými senzormi, takže zaručuje dobrú viditeľnosť aj vonku na priamom slnku.
Nový notebook Samsung Series 9 je dostupný za odporúčanú MOC 1.670 € vr. DPH (13″) a 1.190 € vr. DPH (15″).

(pk)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*