Logica zmenila názov na CGI

Admin, 16.04.2013 – Spoločnosť Logica Slovakia začala na trhu pôsobiť pod značkou CGI. Formálna zmena názvu firmy v obchodnom registri prebehne v priebehu nasledujúcich mesiacov. Rebranding nadväzuje na vlaňajšiu globálnu akvizíciu firmy Logica kanadskou spoločnosťou CGI,

ktorou vznikol jeden z najväčších poskytovateľov IT služieb na svete. Vďaka tejto fúzii CGI zdvojnásobila veľkosť a značne rozšírila geografický dosah. CGI dnes zamestnáva približne 71 tisíc odborníkov v 40 krajinách a dosahuje ročné tržby zhruba 10 miliárd kanadských dolárov.

„Značka CGI je v zámorí synonymom kvality, zákazníckej lojality a dlhodobého rastu. Po spojení s Logica nadobúda spoločnosť skutočne globálny rozmer. Som presvedčený, že pod novou značkou, ktorá skombinuje to najlepšie z firiem CGI aj Logica, sa nám bude dariť na Slovensku prinášať zákazníkom kvalitné služby, ktoré im zlepšia biznis a zefektívnia ich fungovanie,“ povedal Milan Grega, výkonný riaditeľ slovenskej pobočky.

Spojenie Logicy s CGI prinieslo príležitosť zjednotiť spoločnosť pod jedným globálny brandom – CGI. Nová vizuálna identita odráža rozšírenú globálnu pôsobnosť spoločnosti, širšiu ponuku služieb a rozsiahle know-how, ktorým po celom svete disponuje. Zväčšené a zjednodušené logo CGI má demonštrovať priamočiare napredovanie spoločnosti na trhu.

(valasek)

Vľavo je riaditeľ Štefan Szabó, Senior Vice-President, Czechia, Slovakia and Eastern Europe

Vpravo Eva Vavrušková – HR and Comms Director, Czechia, Slovakia and Eastern Europe

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*