HP poskytne Matadoru jedinečné outsourcingové služby

Admin, Bratislava, 16. 12. 2013 – Divízia Enterprise Services spoločnosti HP minulý týždeň podpísala štvorročný kontrakt so spoločnosťou Matador. Predmetom zmluvy je dodávka a podpora kompletnej IT infraštruktúry. „Spoločnosti Matador naďalej budú poskytované komplexné služby v oblasti outsourcingu.

HP_Bratislava-0039 zm

Tieto zastrešujú všetky oblasti prevádzky IT, t.j. od networkingu, až po aplikácie. Dané riešenie kopíruje potreby zákazníka v podobe podpory a optimalizácie kľúčových biznis procesov. Cludové riešenie mu prináša nielen optimálne využívanie zdrojov formou virtualizácie, ale aj zjednodušenie a zefektínenie riadenia aplikácií ich migráciou do terminálového prostredia. Uvedené inovatívne prístupy, ako aj zvýšenie podielu služieb s pridanou hodnotou, ako napriklad security, nám dali konkurenčnú výhodu, ktorú sme pretavili do víťazstva a možnosti poskytovať dané služby po obdobie ďalších štyroch rokov.“ povedal Anton Obžera, Commercial Industry Manager spoločnosti HP.

Spolupráca HP so spoločnosťou Matador začala v roku 2008, kedy HP dodávalo služby spoločnostiam skupiny vo Vrábľoch a v Dubnici nad Váhom. V rokoch 2010 -2013 pribudli prevádzky v Liberci a ruskom Nižnom Novgorode.

HP_Bratislava-0042 zm

„Dnes nám spolupráca s HP umožňuje plne sa venovať „core“ biznisu, pracovať na napĺňaní našich strategických plánov a prenechať každodennú prevádzku a zodpovednosť za ňu spoľahlivému partnerovi.“ povedal Igor Šuba, IT riaditeľ spoločnosti Matador.

FOTO 1 zľava:
Martin Sůra, Generálny riaditeľ HP Slovakia s.r.o.
Štefan Rosina, prezident Matador Group

FOTO 2 zľava:
Anton Obžera, Commercial Industry Manager spoločnosti HP Slovakia
Štefan Rosina, prezident Matador Group
Martin Kubala, Generálny a obchodný riaditeľ pre Enterprise Group v regióne južnej a východnej Európy (SEE)
Martin Sůra, Generálny riaditeľ HP Slovakia s.r.o.
Igor Šuba, IT riaditeľ spoločnosti Matador
Zdenko Bohmer, Riaditeľ divízie Enterprise Services, HP Slovakia

(Kristína Buchtová, Foto: HP)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*