DIGI Slovakia prichádza s novou službou

Bratislava, Admin, 28. 4. 2014 - Spoločnosť DIGI Slovakia, s.r.o. predstavuje službu Nová DIGI. Nová služba satelitnej televízie DIGI Slovakia je postavená na najnovšej technológii DVB-S2 s kompresiou videa MPEG-4 a zvukom vo vysokej kvalite - AAC. Pri dizajne

a implementácii novej služby brala spoločnosť ohľad najmä na spätnú väzbu od existujúcich zákazníkov. Výsledkom je kvalitný obraz ako v SD, tak aj HD kvalite, programový sprievodca (EPG) pre skoro všetky TV kanály a samozrejme úplne nový typ Set Top Box. Využívame 3 transpondéry Thor a Intelsat na pozícii 1 West. Keďže pre našich zákazníkov zostáva rovnaká satelitná pozícia ako doteraz, anténu netreba natáčať a týmto riešením spoločnosť DIGI zabezpečila výrazne lepší príjem vybraných televíznych programov aj počas nepriaznivého počasia.

DIGI TLACOVKA

„Služba využíva spoločnú satelitnú platformu so spoločnosťou Slovak Telekom“, uviedol generálny riaditeľ spoločnosti DIGI Slovakia Marcel Šatanek. Ďalej zdôraznil, že „technická konsolidácia prináša ďalšiu výhodu pre Novú DIGI, a tou je pružnejšie reagovať na potreby zákazníkov, či už pri rozširovaní televízneho rastra alebo zvyšovaní kvality technickej stránky služby. Úplnou samozrejmosťou je proaktívny monitoring a redundatné riešenie každého významného komponentu novej služby s ohľadom na čo najvyššiu dostupnosť. Nová DIGI prináša vysokú technickú kvalitu a spoľahlivosť v každom detaile.“

  DIGI TLACOVKA4  DIGI TLACOVKA3

Služba DIGI bude aj naďalej poskytovaná samostatne, pod svojou značkou, so svojou programovou ponukou a doplnkovými funkciami.

Ponuku Novej DIGI prinesie spoločnosť DIGI Slovakia svojim existujúcim zákazníkom i novým záujemcom už 1. mája t. r.
Za nezmenenú mesačnú cenu 9,60 dostanú klienti satelitnej platformy DIGI balík ŠTANDARD (viac ako 65 programov) v spoľahlivejšej technickej kvalite. V ponuke bude aj balík MAXI (viac ako 85 programov). K týmto programom ponúka Nová DIGI balíky EXTRA: EXTRA ŠPORT HD, v ktorom budú tri športové programy v kvalite HD (DIGI Sport 1, DIGI Sport2 a TV Slovak sport 2) za mesačnú cenu 2 EUR. Balík EXTRA HBO (HBO 1, HBO2 a HBO Comedy) bude poskytovaný pre záujemcov za najnižšiu cenu na trhu 6 EUR a balík EXTRA HU (16 najsledovanejších maďarských programov) budú mať naši zákazníci už za 1,30 EUR mesačne.

Predpokladom prijatia tejto služby (Nová DIGI) je prechod na nové Set Top boxy KAON HD, ktoré bude spoločnosť prenajímať za 1,50 EUR mesačne. Výmena STB je nutná z dôvodu kompatibility s novou službou, zároveň jeho funkčnosť a jednoduché, prehľadné užívateľské rozhranie prináša úplne nový komfort spojený so sledovaním obľúbených televíznych programov.

Spoločnosť DIGI Slovakia momentálne finišuje v testovaní Novej DIGI. Marcel Šatanek, generálny riaditeľ DIGI Slovakia: „Nová DIGI prinesie našim zákazníkom toľko očakávanú a z našej strany sľubovanú technickú kvalitu. To je to, čo nám chýbalo a na čo sme od vstupu do spoločnosti DIGI sústredili našu pozornosť . Verím, že to bude tá najväčšia odmena za vernosť a trpezlivosť našich klientov. Zákazníci DIGI považujú našu značku a aj ponúkané služby v závislosti na cene za vynikajúce. Slabšie doposiaľ hodnotili len technickú nestabilitu satelitnej služby DIGI. Naši klienti si zaslúžia dokonalosť a my sa k nej Novou DIGI približujeme.“

Nová DIGI prichádza s bonusmi:
Extra balíky HBO a Šport HD až 3 mesiace zdarma: podmienkou je viazanosť zákazníka k Novej DIGI na 24 mesiacov. Súčasťou prechodu existujúcich zákazníkov DIGI na novú službu je ZDARMA premeranie kvality príjmu televízneho signálu a prípadná následná korektúra.

(Adriana Hosťovecká)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*