CSC prináša Slovensku najlepšie riešenia zo sveta

Bratislava, Admin – Švajčiarske železnice sú vnímané ako tie najpresnejšie na svete. No riešenia, ktoré stoja za ich dochvíľnou prevádzkou, sú už dostupné aj na Slovensku. Dánski zdravotníci majú informácie o pacientovi v sanitke skôr, ako k nemu dorazia a následne môžu správu doplniť a poslať do nemocnice skôr, ako tam pacienta dovezú. Aj tieto riešenia je už možné implementovať aj na Slovensku. Prináša ich spoločnosť CSC (NYSE: CSC).

CSC  DPP_0035_Ľubomír Mindek zm„Práve naše skúsenosti s riešením konkrétnych problémov po celom svete sú našou najlepšou devízou, ktorú Slovensku ponúkame“, hovorí Ľubomír Mindek, riaditeľ spoločnosti CSC Computer Sciences, ktorá je slovenskou dcérou medzinárodnej firmy CSC (NYSE: CSC). Tá už viac ako 50 rokov ponúka svoje IT služby a riešenia budúcej generácie v rôznych segmentoch a dnes zamestnáva viac ako 72 tisíc ľudí na celom svete.
Jej skúsenosti už viac ako pätnásť rokov využívajú aj firmy na Slovensku. Od roku 2003 CSC spolupracuje so Sociálnou poisťovňou na systéme zastrešujúcom nemocenské poistenie a lekársku posudkovú činnosť a s tým súvisiaci výpočet a vyplácanie nemocenských dávok. „Sme veľmi hrdí na to, že sa nám podarilo zvýšiť efektívnosť a transparentnosť celého procesu nemocenského poistenia v Sociálnej poisťovni, z čoho profituje celá spoločnosť,“ dodáva Ľ. Mindek.

CSC _DSC0458_2_komprimiert

Z medzinárodných skúseností spoločnosti CSC ťažia aj slovenské firmy z oblasti farmácie a finančné systémy od CSC využívajú aj najväčšie slovenské banky.
Výsledkom medzinárodných skúseností a poznania lokálneho trhu sú unikátne IT služby a riešenia, ktoré CSC ponúka svojim klientom na Slovensku. „Slovenské firmy neustále napredujú a my veríme, že im vďaka dobre implementovaným službám a riešeniam máme na tejto ceste čo ponúknuť“, povedal Marcel Haar, Marketing & Communication Manager pre Rakúsko a Východnú Európu.

(Zdroj: Public plus, Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*