Crashtest ThinkPadu s Janom Gorduličom

Bratislava, Admin – Notebooky Lenovo ThinkPad oslávili 25 rokov na trhu. Pri príležitosti tohto výročia Lenovo pripravilo neformálne raňajky s Janom Gorduličom, ktorý je milovník tejto značky. Novinárov neodradilo ani husté sneženie a do Monsters Cafe v Petržalke prišli za príjemnou atmosférou a dočkali sa aj Janovho ostrovtipu.

Nadštandardný výkon a legendárna spoľahlivosť notebookov ThinkPad je preverená testovaním podľa vojenských štandardov v extrémnych podmienkach. Tieto notebooky Lenova zvládnu viac ako len bežné požiadavky každodenného dňa. Ocenená, presná klávesnica s renomovaným červeným polohovacím zariadením TrackPoint®, viacdotykový touchpad, ergonomické klávesy a pohodlné multimediálne tlačidlá zaručujú vysoký komfort.

Jano Gordulič vtipne porozprával celý prierez históriou ThinkPadu a k tomu pridal zaujímavosti a osobné skúsenosti s ThinkPad Carbon X1. Jeho legendárnu odolnosť v crash testoch (od vyliatia kávy, vody až po niekoľkonásobne padnutie notebooku) vyskúšal aj vo svojom humornom príspevku.

Keď ste grambľavý ako Jano Gordulič, potrebujete aj pri “práci” spoľahlivého partnera. Takého, ktorý vás nesklame 🙂, povedal o sebe Jano.

Petra Nechalová, manažérka marketingu spoločnosti Lenovo zdôraznila kvalitu a výnimočnosť značky ThinkPadu, s ktorou sú už štvrťstoročie používatelia spokojní.

Na neformálnom stretnutí nemohol chýbať ani dezert, ktorý zaujal novinárov nielen svojou skvelou chuťou ale aj ozdobou v podobe pripomienky výročia.

(Zdroj: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*