BRAVIA™ S90 vás pohltí obrazom v 4K rozlíšení

Bratislava, Admin – Sony BRAVIA™ S90 4K je najnovším prírastkom v rodine 4K Ultra HD televízorov so štvornásobným rozlíšením v porovnaní s Full HD. S90 sa vyrába v uhlopriečkach 65 (165 cm) a 75 palcov (190 cm) a jedinečná je jemne zakrivenou obrazovkou, ktorá prináša intenzívny a prirodzený obraz. Televízia vťahuje divákov priamo do akcie a navyše umožňuje pohodlný výhľad pre všetkých v miestnosti.

Ste fanúšikom filmov alebo športu? S vyspelými technológiami Sony aj vy prežijete bezkonkurenčný zážitok, postavený na čistom obraze, vysokom jase a živých farbách.

Jedinečný obraz a zakrivenie
Obrazovky TRILUMINOS™ dokonale vyjadrujú emócie každej scény cez bohaté spojenie farieb. Technológia X-tended Dynamic Range™ inteligentne zvyšuje kontrast tam, kde treba zvýrazniť svetlé tóny alebo naopak verne zobraziť čiernu farbu. Procesor 4K X-Reality PRO od Sony sa stará o upscale signálu bežného TV vysielania aj Blu-ray filmov na štvornásobne vyšší počet pixelov voči Full HD. Kvalita obrazu novej BRAVIA S90 je rovnaká, akú ponúka oceňovaný 4K televízor Sony X9.

Vzrušujúci multi-kanálový zvuk všade naokolo
V S90 má premiéru 4.2 kanálový systém Sony Multi-angle Live Speaker, ktorý využíva oddelené riadiace jednotky na presné rozloženie zvuku vo všetkých reproduktoroch.

Technológia ClearAudio+ Discrete Processing sa stará o zachovanie všetkých detailov pôvodného multi-kanálového záznamu a výnimočne čistý zvuk. Sadnite si a relaxujte: obklopí vás nekompromisný 360 stupňový zážitok.

O hlboké a silné basy sa postarajú dva nízkofrekvenčné reproduktory zabudované v televízore. Kto chce ísť pri zvukovom zážitku ešte ďalej, môže k S90 pripojiť voliteľný bezdrôtový subwoofer – v bielej farbe SWF-BR100 alebo po prvýkrát aj v čiernom prevedení SW-BR100B.

BRAVIA S90 – technické špecifikácie

Veľkosť obrazovky 75” (KD-75S9005B) / 65” (KD-65S9005B)
Rozlíšenie 4K (3840×2160)
Obrazový procesor 4K X-Reality PRO
Farebnosť TRILUMINOS Display
Jas a kontrast X-tended Dynamic Range
Motionflow Motionflow XR 800Hz
Repruduktory 4.2ch Multi-angle Live Speaker s Discrete Processing
One-Flick zábava Rýchly štart & playback; priamy prístup s novým používateľským rozhraním; Intuitive Control s One-Flick diaľkovým ovládačom
Užívateľský zážitok Social Viewing; Live Football Mode; One-touch mirroring; Photo Share
3D Aktívne (dva páry okuliarov v balení)
Skype kamera a mikrofón Zabudované
One-Flick diaľkový ovládač Súčasť balenia
Bezdrôtový subwoofer Voliteľné (SWF-BR100) or (SW-BR100B)

(Adam Cagáň, SEESAME Communication Experts, Pripravil Eugen Michal Nagy)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*