Bonusy od O2 nemusíte minúť iba v predajni operátora

Bratislava, Admin – O2 ponúka zákazníkom O2 Paušálu ďalšiu možnosť ako použiť bonus na telefón. Zákazník ho môže využiť aj na nákup tovaru v predajnej sieti NAY Elektrodom do konca januára 2015.

S bonusmi k O2 Paušálom vybavíte bohaté Vianoce pre celú rodinu. Je jedno, či si kúpite jeden, dva alebo tri telefóny s tabletom, alebo si kúpite napríklad televízor z predajne NAY Elektrodom. Náš bonus môžete minúť na to, čo práve najviac potrebujete a bez stresu tak vybaviť Vianoce pre celú rodinu.“ uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

Bonus k O2 Paušálu aj v predajniach NAY Elektrodom
Celý bonus k akémukoľvek O2 Paušálu bude môcť zákazník použiť na nákup tovaru vo vybraných predajniach siete NAY Elektrodom a to v Martine, Poprade, Prešove (Košická ulica 2/C), Banskej Bystrici, Nitre a Žiline. Zákazník pri tom ani nemusí navštíviť O2 predajňu. Priamo v predajniach NAY Elektrodom bude mať operátor svoje stánky, v ktorých obslúži zákazníkov podľa potreby – nových, existujúcich, migrujúcich. Výsledkom bude voucher, ktorý zákazník dostane do ruky a s ním kúpi tovar v rovnakej alebo aj vyššej hodnote, ktorú doplatí. Napríklad s bonusom 384 eur môže zákazník kúpiť televízor za 500 eur, na pokladni doplatí rozdiel 116 eur. Túto možnosť majú zákazníci do 31. januára 2015.
Zákazník si môže uplatniť bonus aj vo vybraných predajniach NAY Elektrodom v bratislavských nákupných centrách (Avion, Central, Aupark a Bory), avšak najprv musí navštíviť aj predajňu O2.

(Zdroj: Martina Jamrichová, hovorkyňa O2, Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*