BITE – najviac technológií, gamingu a IT na Slovensku

Admin, 06. 11. 2013 -  BITE, najväčšia IT show na Slovensku sa uskutoční 22. – 23. 11. 2013 v Incheba Expo Bratislava na ploche 9000 m2. Najnovšie produkty, novinky zo sveta hardvéru ako aj softvéru, slovenské premiéry, odborné prednášky, no najmä veľa zábavy a nevšedných zážitkov

napr. aj pri populárnych crash testoch naživo. To všetko pod jednou strechou a pod záštitou silných značiek.

NTB_EXPO_9

BITE spája tri silné značky: Notebook EXPO by PC REVUE, NextGen EXPO by SECTOR a TechDays by Microsoft. Návštevníkom tak ponúka možnosť širokospektrálnej zábavy. Okrem najnovších notebookov, ultrabookov, tabletov, smartfónov, mobilných zariadení, spotrebnej elektroniky, herných konzol a iných IT produktov budú v rámci dvojdňovej výstavy prebiehať zaujímavé prednášky so zahraničnou účasťou. Špecialitou bude nadupaná gamerská zóna, kde si naozaj príde na svoje každý, kto má rád hry a virtuálny svet.
BITE však prinesie množstvo ďalších nezabudnuteľných zážitkov. Počas celej výstavy bude niekoľko slovenských premiér produktov, niektoré z nich boli nedávno prezentované aj na výstave IFA v Berlíne. Napríklad Lenovo Yoga Tablet, ASUS Transformer Book Trio, DELL Alienware X51, Samsung Transparent Display, Nokia Lumia 2520 a 1020, či herné konzoly Microsoft Xbox One a Sony PS4. Predstavíme aj zaujímavé produkty slovenskej výroby. Pripravené je aj množstvo sprievodných aktivít, workshopov a súťaží o hodnotné ceny.

NTB_EXPO_10

Na výstave BITE sa budete môcť stretnúť a porozprávať aj s redaktormi magazínu PC REVUE, ktorí budú počas celej výstavy k dispozícii návštevníkom v poradenskej sekcii. Radi zadarmo poskytnú odbornú pomoc, cenné rady a pomôžu návštevníkom vyriešiť technologické problémy
Návštevníci BITEu sa môžu tešiť na výnimočné predvianočné akcie a ceny, ktoré ponúknu mnohí výrobcovia a predajcovia.
Pre deti bude pripravený detský kútik s veľkým množstvom rôznorodej zábavy. Deti budú po celý čas pod odborným dohľadom a návštevníci výstavy sa budú môcť nerušene venovať prezentovaným zaujímavostiam. Pripravená je aj relaxačná zóna, množstvo súťaží a sprievodných aktivít.

TechDays_6

Samotnej akcii v Bratislave budú predchádzať dve upútavkové akcie v Košiciach a Žiline v termínoch 12. a 14. novembra. Na tieto akcie je vstup zadarmo a návštevníci tam budú môcť vidieť malú ochutnávku toho, čo bude na BITE v Bratislave a budú mať možnosť vyhrať lístky na samotné podujatie BITE. Do Košíc a Žiliny pricestuje aj tím redaktorov PC REVUE spolu so šéfredaktorom Ondrejom Mackom.
BITE sa koná už 22. – 23. novembra 2013 v INCHEBA EXPO v Bratislave.

(Foto: Archív PC Revue)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*