Bezdrôtová klávesnica
so vstavaným touchpadom

Admin, 13.08.2013 - Spoločnosť Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) dnes oznámila rozšírenie svojho radu klávesníc o model Logitech® Wireless All-in-One Keyboard TK820 – čo je bezdrôtová klávesnica so vstavaným touchpadom, ktorá vám umožní pohodlne písať a súčasne prstami navigovať.

Logitech TK820_BTY

„Klávesnicu Logitech Wireless All-in-One Keyboard TK820 sme vytvorili s myšlienkou spojiť všetko, čo potrebujete, pokiaľ máte mať pod kontrolou navigáciu aj ovládanie vášho počítača v rámci jedinej štíhlej klávesnice,“ povedala Charlotte Johs, viceprezidentka pre globálny rozvoj značky a portfólia príslušenstva pre PC spoločnosti Logitech. „Táto klávesnica ponúka inovatívny spôsob navigácie, umožňuje vám písať, ovládať dotykom alebo švihom – to všetko v jedinom zariadení.“

Logitech TK820_PROFILE2
Klávesnica Logitech Wireless All-in-One Keyboard TK820 má ultra štíhly dizajn, zaberá málo miesta na vašom pracovnom stole, pretože sa k vášmu počítaču pripája bezdrôtovo a uľahčuje ovládanie počítača pomocou vstavaného touchpadu. Dotyková plocha je výrazne väčšia než pri touchpadoch integrovaných v notebookoch, takže môžete hladko a komfortne ukazovať, zoomovať a ovládať počítač švihom prstov. Po stiahnutí softvéru Logitech SetPoint touchpad podporuje v operačnom systéme Windows® 8 až 13 viacbodových dotykových gest.
Táto klávesnica má nielen atraktívny vzhľad, ale ponúka aj špičkové pohodlie pri písaní. Systém konštrukcie kláves s označením Logitech PerfectStroke™ rozkladá tlak pri stlačení rovnomerne na celú plochu klávesy, takže každý úder je veľmi tichý a presný aj vtedy, keď klávesu stlačíte na jej okraji. Klávesy s dizajnom Incurve™ majú mäkko zaoblené hrany, čo napomáha prstom hladko sa presúvať z jednej klávesy na druhú a pocit pri písaní je tak plynulý a pohodlný aj po viacerých hodinách.

Logitech TK820_TOP
S klávesnicou Logitech Wireless All-in-One Keyboard TK820 sa dodáva miniatúrny prijímač Logitech Unifying, ktorý využíva bezdrôtovú technológiu Logitech Advanced 2.4 GHz. Tá vám poskytuje spoľahlivosť pripojenia ako pri káblovom spojení, ale pritom prináša pohodlie a komfort spojenia bezdrôtového. To je navyše stabilné a spoľahlivé, takže klávesnicu môžete umiestniť tam, kde to pre vás bude najpohodlnejšie a súčasne môžete mať úžitok z rýchlej komunikácie prakticky bez oneskorenia alebo výpadkov.

Logitech TK820_Lifestyle

Očakáva sa, že klávesnica Logitech Wireless All-in-One Keyboard TK820 bude k dispozícii v Spojených štátoch v auguste 2013 a v Európe v priebehu septembra 2013 za doporučenú maloobchodnú cenu 99,99 €.
(Redeky)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*