Úspech Amway je založený na medziľudských vzťahoch

Bratislava, Admin – Od založenia v roku 1959 až po dnešné pôsobenie vo viac ako 100 krajinách a oblastiach sa Amway stará o to, aby mohol pomáhať ľuďom k lepšiemu životu. Nezáleží pritom, či sú to zákazníci, ktorí kupujú vysoko kvalitné výrobky, vlastníci podnikania, ktorí majú flexibilitu a slobodu, akú pre ich podnikanie Amway ponúka, alebo zamestnanci.

Amway certifikat

Tento cieľ pomáha napĺňať obchodný model priameho predaja. Vďaka tomu, že nepredáva prostredníctvom bežného predajného reťazca, môže Amway vynakladať viac zdrojov do vývoja a vylepšovania produktov a do podpory vlastníkov podnikania.

Amway Collage tree_view 1

Amway ľuďom ponúka slobodu žiť a pracovať podľa vlastných ambícií a možností. V roku 2015 Amway dosiahol obrat 9,5 miliardy USD a doteraz bola najväčšou společnosťou priameho predaja na svete. To by nebolo možné bez ľudí vo svojom strede: podnikateľov, ktorí ich produkty predávajú.
Či už si chcú len pružne privyrábať alebo budovať kariéru s Amway na plný úväzok, takáto obchodná príležitosť dáva každému šancu založiť si vlastné podnikanie pri veľmi nízkych investíciách a predávať produkty Amway alebo pomáhať ostatným v ich vlastnom podnikaní. Na svojej ceste nie sú nikdy sami, pretože Amway podporuje svojich partnerov – vlastníkov podnikania – rôznymi sociálnymi a školiacimi aktivitami.

Amway tak dáva ambicióznym ľuďom zo všetkých spoločenských vrstiev rovnakú príležitosť dosiahnuť úspech podľa svojich možností a svojím vlastným úsilím.  Amway predáva viac ako 450 druhov kozmetických výrobkov, doplnkov stravy a prostriedkov pre údržbu domácnosti a zamestnáva 19 000 ľudí po celom svete.

(Zdroj: Darina Imreová, ACRC; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*