Tisícky darčekov v online hre od O2

Admin, 11.12.2012 - O2 prináša všetkým internetovým nadšencom opäť skvelú online predvianočnú hru. Do ulíc slovenských miest prostredníctvom technológie Street View umiestnilo vyše tisícky darčekov. Darčeky budú hráči hľadať v uliciach na Mapách Google

pomocou panoramatických fotografií. Používatelia sa do hry môžu zapojiť na stránke  www.darcekyvuliciach.sk.

„Často prinášame technologicky inovatívne hry našim zákazníkom a fanúšikom na Facebooku. Tešíme sa, že sme tento krát mohli pri prípravách spojiť sily so spoločnosťou Google a využiť ich novú technológiu. Pre všetkých hráčov, nie len O2 zákazníkov, sme poschovávali darčeky do slovenských ulíc, do panoramatických fotografií v rámci služby Street View. Veríme, že si všetci novodobí „pátrači“ prídu na svoje,“ uviedla hovorkyňa O2 Martina Jamrichová.

“Služba Street View pomáha firmám z cestovného ruchu prilákať nových turistov a taktiež používateľom presondovať nové miesta alebo sa na neznámom mieste ľahko zorientovať. O2 našu technológiu využilo zase iným spôsobom, zábavným a kreatívnym, čo slovenskí používatelia určite ocenia,“ hovorí Michal Zachar, marketingový manažér pre ČR a Slovensko a dodáva: „Všetkým hľadačom vianočných darčekov prajeme veľa šťastia!“

Online hra „Darčeky v uliciach“ je určená pre všetkých, ktorí sa chcú na internete zabaviť. Od 6. do 20. decembra sa súťažiaci môžu zapojiť do hry na web stránke www.darcekyvuliciach.sk, pričom registrácia nie je povinná. Ak však hráč pri nájdení darčeka bude chcieť výhru aj získať, aplikácia ho vyzve k registrácii, ktorá bude pre uplatnenie výhry už povinná. Kliknutím na darček, ktorý v uliciach nájde sa účastník hry dozvie, akú výhru získava. Darčeky budú do hry dopĺňané postupne počas celého jej trvania. Samotná hra sa odohráva v prostredí Google Street View – v uliciach slovenských miest, kde sú ukryté rôzne prekvapenia.

O2 do hry umiestnilo vyše tisícky atraktívnych darčekov. Hlavnými výhrami budú telefóny od LG. Hráči budú môcť vyhrať 50 smartfónov LG Optimus L9 a 150 telefónov LG Optimus L3. Ďalšími darčekmi budú filtračné konvice značky Brita, 500 O2 bábok alebo 500 zľavových kupónov na nákup príslušenstva k telefónom.

Služba Street View na Mapách Google umožňuje spoznávať miesta na celom svete prostredníctvom panoramatických snímok na úrovni ulíc. Viac informácií na google.sk/streetview.

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*