Ste slobodní a pripravení na vec?

Bratislava, Admin – Toto je veľmi dôležitá otázka predtým,  než sa rozhodnete zoznamovať. Ešte dôležitejšie je nájsť ten správny spôsob na spoločné randenie. V dnešnom svete to nie je vôbec náročné a s využitím internetových stránok a mobilných aplikácií sa môžete zoznámiť naozaj rýchlo.

Výhody online zoznamiek

Aj keď je príjemnejší osobný kontakt, online zoznamky sú stále schodnejšou cestou. V prvom rade máte pohodlie domova, z ktorého si prezeráte potenciálnych partnerov, nemusíte si zháňať to najlepšie oblečenie a dokonalé lodičky, ktoré vás vznešene ponesú na prvé rande.

Neosobný kontakt vám dodáva odvahu

Online zoznamovanie ponúka aj určitú anonymitu, ktorá môže byť v niektorých prípadoch aj na škodu. Preto by ste sa mali vybrať na overené portály. Vyskúšajte sa zoznámiť na Topky Singles a možno budete prekvapení, aké je to celé jednoduché. Overená stránka, ktorá má naozaj dobré referencie.

S online zoznamovaním treba mať aj dobrú predstavivosť. Aj tu platí „všetko s mierou.“ Druh tejto spoločnej komunikácie spája dvoch a niekedy aj viac ľudí cez internetovú sieť. Na začiatok môžete „četovať“ a posielať si dôležitú poštu, po čase aj zaľúbené správy.

Spôsob takéhoto nadväzovania kontaktu je vhodný aj pre zaneprázdnených ľudí, ktorí sú viac menej na cestách než doma. Cez internet síce moc informácií o konkrétnej osobe nezistíte, ale to platí aj v bežnom živote. Pravá tvár človeka sa vie ukázať až po určitej dobe a niekedy až na základe extrémnej udalosti.

Musíte dbať aj na bezpečnosť

V prípade internetových zoznamiek sa naozaj oplatí využívať len overené stránky. Ochrana súkromia je pre vás asi dôležitá, a preto nepodceňujte žiadny detail. Ľudia sme rôzni a nikdy neviete, aké typy osobností vás môžu pri tejto činnosti postretnúť. Každopádne nezúfajte a získavajte všetky možné informácie, ktoré vás možno dovedú k dokonalému partnerovi. S ním budete nakoniec vyberať vhodné svadobné obrúčky. Samota je vec zlá a život „strpčuje“ mnohým ľudom, tak to aspoň vyskúšajte a uvidíte, či sa aj vám bude dariť.

(Zdroj: Marek Loduha, Seocentrum; Foto: Shutterstock; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*