Spoločnosť Tchibo Slovensko
s adventným sortimentom

Bratislava, Admin – Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Tentoraz spoločnosť Tchibo Slovensko pripravila pre novinárov predvianočné stretnutie, na ktorom mali možnosť v kreatívnom workshope vyrobiť pre seba či svojich blízkych milý darček.  Krásnu výzdobu si môžete urobiť aj vy sami doma – sortiment na výrobu vianočnej dekorácie a pochutín dostanete v ktorejkoľvek predajni Tchibo už od 17. novembra a v e-shope www.tchibo.sk (pre držiteľov TchiboCard  od 12. novembra). Očakávanie je vždy najradostnejšie.

Tchibo IMG_1365

Preto Tchibo zostavila vianočné nápady, s ktorými si môžete advent naozaj pekne užívať.

Tchibo IMG_1374 zm

Okúzľujúce dekorácie na stromček alebo stôl a novinky zo sveta pečenia, ako napr. 3D formičky a košíčky, vytvoria štýlovú sviatočnú atmosféru. A so záplavou LED sviečok alebo osvetlení na stromček sa váš domov rozžiari vianočným leskom.

Tchibo IMG_1361

Adventný kalendár
24 látkových vrecúšok na naplnenie podľa vlastnej fantázie – každé vrecúško cca 14 x 11 cm. Ripsové stužky v rôznych dĺžkach na uzatvorenie a zavesenie. Šnúra na pripevnenie, dlhá cca 3 m. Predbežná cena 14,95 €.

Misky, 3 ks
Z glazovanej keramiky – žiaruvzdorné zhruba do 230 °C. Vhodné sú na prípravu príloh a dezertov v rúre alebo na servírovanie malého občerstvenia a dipov. Objem cca 200, 370 a 600 ml. Misky je možné vložiť jednu do druhej – nenáročné na miesto. Vhodné do umývačky. Zvonku biele, vnútri červené. Predbežná cena 12,95 €.

Tchibo misky

Súprava pečiatok na keksy
Pečiatka s tromi nástavcami s motívmi a vykrajovačkou. Motívy na pečiatkovanie sú zo silikónu. Súprava je vhodná do umývačky. Predbežná cena 4,95 €.

Tchibo peciatky na keksy

Veľké hrnčeky, 2 ks
Glazovaná keramika so zimným motívom je ako stvorená na sychravé zimné večery. Objem každého hrnčeka cca 600 ml. Predbežná cena 9,95 €.

Tchibo hrnceky Tchibo doza na kesky

Dózy na keksy, 2 ks 
Keksy v nich zostanú dlhšie čerstvé. Dno vnútri dózy je potlačené. Dózy je možné utierať vlhkou handričkou. Keď ich nepotrebujete, menšiu je možné vložiť do väčšej – nezaberajú zbytočne miesto. Sú s motívmi srdiečok a ľadových kryštálikov alebo s motívmi srniek a stromčekov. Predbežná cena 9,95 €.

Tchibo IMG_1366

Popri týchto kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Vytvorte si hrejivú adventnú i vianočnú atmosféru u vás doma.

(Zdroj: Katarína Ofúkaná, MCC, Foto: Eugen Nagy a archív Tchibo Slovensko)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*