SCONTO Nábytok otvára svoju najväčšiu predajňu

Bratislava, Admin – 30. 09. 2015 – Prevádzka nákupného parku Pharos v Bratislave sa rozširuje o ďalšiu predajňu. Svoje brány otvára vo štvrtok 1. 10. 2015 aj nemecký predajca nábytku SCONTO. Po ročných prípravách je zákazníkom denne k dispozícii predajná plocha s rozlohou viac ako 14 000 m².

SCONTO IMG_3286

Slávnostného otvorenia sa zúčastnia zástupcovia vedenia spoločnosti „Snažíme sa uspokojiť potreby všetkých našich zákazníkov, aj preto sme sa rozhodli otvoriť doteraz najväčšiu predajňu na Slovensku aj v Čechách. Prevažná časť nášho sortimentu bude zákazníkom ihneď k dispozícii. Samozrejmosťou je aj nákup z pohodlia domova cez náš e-shop,“ hovorí vedúci obchodného domu Lukáš Baudyš.

SCONTO IMG_3290

Spoločnosť SCONTO sa v mieste svojho  pôsobenia snaží napĺňať každodenné potreby občanov. Tentokrát pri príležitosti otvorenia predajne v Bratislave, poputuje finančný dar vo výške 20 000 Eur na podporu rozvoja mestskej časti Ružinov. Finančný dar prevezme v deň otvorenia starosta mestskej časti Ružinov, Dušan Pekár.

SCONTO IMG_3294

Novootvorená predajňa ponúka návštevníkom približne 5 000 druhov nábytku a 10 000 druhov bytových doplnkov.

SCONTO IMG_3296

Do 13. 10., prípadne až do vypredania zásob, budú na vybraný tovar platiť uvádzacie zľavy až do výšky 73 %.

SCONTO IMG_3300

Návštevníci majú k dispozícii 450 parkovacích miest, prípadne si môžu nechať nákup dopraviť priamo domov.

SCONTO IMG_3302

Pre tých, ktorí sa rozhodnú navštíviť predajňu mestskou dopravou, môžu využiť linku č. 69, ktorá premáva každých 30 minút zo zastávky Avion Shopping Park.

SCONTO IMG_3312

Nábytkárska spoločnosť SCONTO
Firma pôsobí na Slovenskom trhu od roku 2010. Na Slovensku má zastúpenie aj v dvoch ďalších mestách – v Nitre a Trnave. Spoločnosť SCONTO Nábytok je súčasťou nemeckého koncernu Höffner, ktorý zamestnáva viac ako 9 000 pracovníkov. Koncern prevádzkuje 50 obchodných domov s nábytkom od popredných európskych dodávateľov.

(Zdroj: Katarína Načiniaková, Botticelli, Foto: Eugen Nagy, Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*