Projekt REGIONFEMME uspel v celosvetovej súťaži projektov

Admin, 15.05.2013 - V súťaži vyhlásenej Svetovou komorovou federáciou Medzinárodnej obchodnej komory, sa zo 65 obchodných komôr zo 42 krajín sveta,  prebojovalo 25 najlepších projektov v piatich kategóriách. Finále najlepších projektov sveta sa konalo na 8. svetovom

kongrese obchodných komôr v dňoch 22.- 25. apríla 2013 v Katarskej Dohe.
Za celý projektový tím, bol Projekt REGIONFEMME  na súťaži zastúpený manažérkou projektu Ivanou Kondášovou a riaditeľom BRK SOPK Jurajom Majtánom.  V kategórii „Najlepší medzinárodný projekt“ súťažila Bratislavská regionálna komora SOPK s projektmi Bristolskej obchodnej komory, obchodnej komory v Ankare, Čínskej obchodnej komory a Obchodnej komory priemyslu a poľnohospodárstva v Tanzánii.

SOPK

V samotnom finále však tesným rozdielom nakoniec zvíťazila Bristolská obchodná komora. Bratislavská regionálna komora SOPK sa s projektom REGIONFEMME, zameraným na podporu podnikania žien, vzdelávanie a cezhraničnú spoluprácu Sloveniek a Rakúšaniek umiestnila na prestížnom 2. mieste. Z umiestnenia sa veľmi tešíme, nakoľko je ocenením celého realizačného tímu projektu, – povedal riaditel BRK SOPK Ing.Juraj Majtan.

SOPK2

Ivana Kondášová, manažérka projektu REGIONFEMME

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*