Príďte na Kvapku krvi do Asseca

Admin, 27.10.2012 - Spoločnosť Asseco Solutions v spolupráci s Národnou transfúznou službou (NTS) chce opäť nadviazať na úspešný prvý ročník akcie, kedy svoju krv v minulom roku darovalo viac ako 30 darcov. Darovanie krvi touto formou je nenahraditeľný

a jediný spôsob, ako jednoducho a pritom skutočne pomôcť zachraňovať životy iných ľudí. Zároveň je to krásny humánny krok a spôsob prejavu obyčajnej ľudskej solidarity.
NTS je zároveň jediným oficiálnym poskytovateľom mobilných výjazdov na území SR, takže je zároveň garantom absolútne bezpečného procesu celého odberu.
NTS bude mať v čase konania akcie v piatok 23. 11. od 8:00 hod. k dispozícii všetky potrebné zariadenia, sterilný materiál, vyškolený personál lekárov a zdravotných pracovníkov. Celá akcia sa bude konať v školiacej miestnosti na 3. poschodí. Stačí prísť na akciu, vypísať dotazník darcu, darovať krv a je to :-).
Minimálny počet darcov je 30 ľudí. Na akciu môžu prísť aj Vaši obchodní kolegovia, partneri a klienti…, ktorých v Assecu radi privítajú. Účasť potom stačí potvrdiť podľa pokynov v prílohe. Odmenou pre každého bude určite skvelý pocit ako aj stretnutie s inými darcami. Samozrejmosťou pre všetkých zúčastnených darcov bude aj kompletný pitný režim, výdatné raňajky po odbere, ako aj pekný spomienkový darček .
V prípade záujmu potvrďte svoju účasť na mailovej adrese peter.janovsky@assecosol.eu alebo telefonicky +421 2 206 77 185 najneskôr do 19.11. 2012.

(pj)

Štastní darcovia po odbere

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*