Podnikatelia, nepodceňujte obalové riešenia

Zdroj obrázka: freepik.com

BRATISLAVA/ADMIN – Pokiaľ realizujete podnikanie s výrobou, určite sa stretnete s dilemou toho, do čoho produkt zabaliť a ako ho do toho zabaliť. To, prečo by ste si na obaloch mali dať záležať vám rozoberieme v nasledujúcich odsekoch. To za kým by ste mali v rámci tejto otázky ísť vám povieme však už teraz. Firma All In Packaging zastrešuje komplexné obalové riešenia pre slovenský trh a tu je pár riadkov o dôležitosti ich práce.

Nie je obal ako obal

Dobrý produkt, potrebuje rovnako dobrý obal! Prvotnou myšlienkou obalových prvkov je zabezpečiť ochranu produktu. V závislosti od prepravovaného výrobku, sú k vašej potrebe dostupné aj príslušné alternatívy. Pokiaľ sa jedná napríklad o kozmetický tovar, určite oceníte možnosti rozprašovačov, téglikov, fľaštičiek, ampuliek a podobne štylizovaných obalov určených práve na toto odvetvie. Pokiaľ sa jedná o tovar s tradičným, pevným charakterom, klasická kartónová krabica vám bohato postačí. V každom prípade by sa malo jednať o obal, ktorý svojím prevedením zabráni poškodeniu výsledného produktu (pri manipulácii). Zároveň je vhodné mať na pamäti (najmä pri tekutinách a chemických látkach), že je nutné zvoliť obal, ktorý nenaruší obsahové zloženie daného produktu prípadnou reakciou s obalom.

Súdime knihu podľa obalu

Príslovie, ktoré je všetkým dobré známe a vo svete marketingu a reklamy bezkonkurenčne platí ešte viac než v akomkoľvek inom prostredí. Pekný, pútavý vzhľad jednoducho lepšie predáva. Kvalita produktu je jedna vec, ale mnoho zákazníkov sa v súčasnosti rozhoduje na základe pocitu z obalového riešenia daného produktu. Kreatívne spracovaná etiketa s chytrým sloganom môže byť práve najlepšou oporou v rámci predaja. Funkčnosť obalov je samozrejme dôležitá, ale ich prevedenie za týmto aspektom rozhodne nezaostáva.

K obalom patria etikety

V rámci spoločnosti All In Packaging máte možnosť okrem obalových riešení využiť aj službu potlače etikiet. To však nie je ani zďaleka všetko! Firma disponuje profesionálnym tímom grafikov a kreatívnych ľudí, ktorí vám radi pomôžu s aktualizáciou vášho stávajúceho loga ako aj s kompletným procesom vymýšľania nového (loga)!

Všetko ohľadom obalov na jednom mieste! Či už ste veľký business alebo začínajúce menšie podnikanie, jedná sa o skvelého partnera, ktorý vás nelimituje vysokými minimálnymi objednávkami.

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*