Otvorenie novej pobočky Capco

Admin, 25.07.2012 - Capco je vedúci globálny poskytovateľ integrovaného poradenstva, technológii a transformačných služieb venovaných výhradne odvetviu finančných služieb. Spoločnosť sa špecializuje na bankovníctvo, kapitálové trhy, riadenie zdrojov a investícií

, financie, risk, zhody, a technológie. Capco pomáha klientom úspešne zvýšiť tržby, riadiť risk a zmeny regulácií, znižovať náklady a zvyšovať kontrolu.
Otvorenie novej pobočky v Bratislave je súčasťou dlhodobej stratégie rastu v Európe. Výhodná je najmä poloha – blízkosť k Viedni a západnej Európe, pričom ideálna je aj základňa expertov a profesionálov v Bratislave. Firma tak bude schopná poskytnúť top služby pre neustále sa zväčšujúce portfólio globálnych klientov. Pobočka v Bratislave výborne doplní už existujúcu offshore pobočku Bangalore v Indii. Nearshore pobočka v Bratislave svojim tímom doplní rodinu Capco profesionálov po celom svete, čo predstavuje jedinečnú možnosť pre rozvoj kariéry.
Riaditeľom lokálnej pobočky sa stal Claus Hintermeier, ktorý pôsobil v globálnej poradenskej spoločnosti priamo v Bratislave, má viac ako 15 ročné skúsenosti z viacerých finančných inštitúcií a dobre pozná tunajšie prostredie. Je zodpovedný za tunajší tím a ponúkané služby.
Nová pobočka v Bratislave prinesie do konca roka postupne okolo 50 nových pracovných miest a ich počet v dlhodobom horizonte ešte pravdepodobne porastie. Spoločnosť má záujem o ľudí, ktorí majú skúsenosti v oblasti kapitálových trhov a bankovníctva, či už na technických alebo obchodných pozíciách.
Capco sa v roku 2010 stala súčasťou rodiny FIS (NYSE:FIS)  – svetovým lídrom v poskytovaní bankových a platobných technológií. Spoločnosť je tak ešte viac schopná poskytnúť komplexné riešenia a veľkú škálu transformačných programov vo finančných službách.
(vn)

Claus Hintermeier, riaditeľ pobočky Capco

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*