Objavte najlacnejší variant virtuálnej kancelárie

Bratislava, Admin – Virtuálne sídlo vychádza z konceptu zdielanej kancelárie, čo znamená, že takáto adresa nie je obmedzovaná veľkosťou svojich priestorov. V tom a mnohých iných veciach spočíva kúzlo virtuálnej kancelárie, ktorú si môžete veľmi jednoducho založiť aj vy.

Prečo práve v hlavnom meste?

Služby virtuálnych kancelárií vo veľkých mestách ponúkajú viacerí. Niektoré spoločnosti majú širšie portfólio a iné sa zasa zaoberajú čisto len zápisom adresy do obchodného registra. V tom spočíva prvá výhoda, ktorú okrem iného ponúka virtuálne sídlo v Bratislave. Možno sa pýtate, prečo práve v Bratislave, no z pohľadu nadväzovania obchodných kontaktov a zákaziek je toto tá najlepšia adresa, ktorú môžete v našich podmienkach získať.

K balíku virtuálnej kancelárie dostanete:

  • cenu za mesačný prenájom od 11 € do 26 € za mesiac v závislosti od konkrétnej polohy kancelárie
  • kopírovanie dokumentov a sken
  • vedenie účtovníctva
  • zastupovanie pred úradmi
  • vybavovanie a preberanie pošty a zásielok

Forma virtuálnej kancelárie s dennou recepciou, ktorá sa riadi prakticky aj bez vás a s vami. Na vás je, aby ste si zabezpečili tri dôležité veci. Mobil, počítač a prístup na internet, čo všetko v dnešnej dobe zvládne už aj dokonale prepracovaný operačný systém samotného mobilného telefónu.

Ideálne pre podnikanie z domu

Veľká časť menších podnikateľov formu virtuálnej kancelárie využíva pri svojom podnikaní z domu, čo samozrejme môžu praktizovať aj ako vedľajšiu formu zamestnania. Tu si stačí vytvoriť e-shop podľa vlastných požiadaviek a potrieb samozrejme s pomocou odborníka. Kombinácia internetového obchodu, ktorý slušne zarába spolu s lukratívnym sídlom v Bratislave je to najlepšie riešenie pre rozbehnutie vášho biznisu cez internet.

Nezabudnite, že s jedlom rastie chuť. Bude to platiť aj pre vás, ak sa vám začne dariť. Rozšírenie ponuky a služieb sa zasa postará o zvýšenie dopytu, čo znamená, že sa budete musieť zásobiť väčším množstvom tovaru, čím sa možno trochu viac využijú závitovkové prevodovky vo vašom aute. Pretože aj preprava tovaru bude na vašich pleciach.

(Zdroj: PR/ML; Foto: Shutterstock; Pripravila: Valéria Nagyová)

 

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*