O2 posilnilo tím externej komunikácie

Bratislava, Admin – O2 od začiatku júna posilnilo tím externej komunikácie. Šéfku korporátnej komunikácie Terezu Molnár, ktorá bude aj naďalej zastávať funkciu hovorcu, doplnili od 1. júna ďalší dvaja ľudia. Post špecialistu externej komunikácia O2 obsadila Andrea Baloghová, PR manažérom operátora sa stal Ján Kalafut.

„O2 každým rokom rastie nielen vo finančných číslach, ale aj komplexnosťou ponuky a tak isto komunikačnými a CSR aktivitami. Aj preto sme sa rozhodli interný komunikačný tím nielen doplniť, ale aj posilniť a vytvoriť tak nový koncept. Externú komunikáciu teda budeme v novom zložení komplexne zastrešovať inhouse modelom už od 1. júla tohto roka,“ povedala Tereza Molnár, šéfka Komunikácie O2. O2 zároveň ukončuje spoluprácu v oblasti media relations s agentúrou PR Clinic, keďže túto agendu pokryje inhouse team. „Teším sa na spoluprácu s kolegami, ktorí sú v PR brandži expertami a obohatia náš tím,“ doplnila Tereza.

Andrea Baloghová nastúpila do O2 z organizácie GLOBSEC, kde zastávala post šéfky oddelenia médií a externej komunikácie. Študovala na Vysokej škole ekonomickej v Prahe a Universidad Torcuato Di Tella v Buenos Aires. Popri štúdiu medzinárodných vzťahov a komerčnej komunikácie absolvovala aj niekoľko odborných stáží a spoluprác, napríklad v PR agentúre Fleishman Hillard, Seesame, či na Ministerstve zahraničných vecí a európskych záležitostí SR.

Ján Kalafut prišiel do O2 z agentúry PR Clinic, kde naposledy zastával pozíciu Strategy & Content Directora. Do roku 2013 pôsobil v agentúre AMI Communications na konzultantskej pozícii. V oboch agentúrach sa dlhodobo venoval PR stratégii značky O2. Pred vstupom do sveta PR pracoval ako ekonomický redaktor tlačovej agentúry SITA, kde spracovával témy najmä z oblasti IT a telekomunikačného trhu.

(Zdroj: Laura Pacherová, PRClinic; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*