Nové kurzy od Faneronu

Admin, 02.05.2013 - Vzdelávacia spoločnosť  Faneron pripravuje nové kurzy pre  študentov ale aj pre tých, ktorí si chcú v živote rozšíriť svoj obzor o nové poznatky. Napríklad v kurze kreslenia, modelovania  alebo fotenia...A nielen to. Vyšli v ústrety budúcim uchádzačom tým, že pripravili pre nich veľké zľavy do jednotlivých kurzov,

Faneron miestnost

aby si ich každý z nich mohol dovoliť. Chcete zdokonaliť svoje jazykové znalosti? Teraz je ten správny čas začať! Cudzie jazyky vládnu svetu a bez nich to už dnes jednoducho nejde. Preto pre vás pripravila spoločnosť Faneron bohatú ponuku mesačných jazykových kurzov.
Zároveň ponúkajú aj výučbu pracovníkov priamo vo firmách. Stačí, keď ich nakontaktujete a poinformujete o tom, čo by ste chceli priamo pre vašu firmu zrealizovať a naslovovzatí odborníci vám ušijú kurzy priamo na mieru.

Kurz kreslenia ATELIÉR
Výuka v technikách:
Kresba – ceruzou, rudkou, perokresba tušom, uhlíkom
Maľba – akrylom, akvarelom, olejomaľba, pastelom, kombinovaná technika štetcom, špachtľou, premaľby, frotáže, fotomontáže v kombinácii s maľbou, štruktúry a reliéfy
Tematicky: kresba a maľba podľa predlohy, kópie podľa predlohy majstrov, základy perspektívy, kresba portrétu podľa busty, autoportrétu, krajinomaľba, abstraktná maľba, výtvarné kreativity pomocou náhody, monotypia
Komponovanie priestoru, zlatý rez, výklad s použitím obrazových publikácií o umení
Pôvodná cena: 189 EUR, Cena po zľave: 65 EUR

Kurz modelovania z hliny
Pokiaľ radi skúšate nové veci, ste kreatívny a nebojíte sa zašpiniť, tak kurz modelovania z hliny je určený práve vám. Výuka pozostáva: 1.Zoznámenie sa s materiálom a vnesenie poslucháča do tajomstiev a problematiky prace s hlinou, hlina má veľmi dobré tvarovacie vlastnosti, 2. Modelovanie úžitkových predmetov ako vázy, misky, šálky, atď, 3. Stvárnenie obľúbených morských živočíchov do reliéfnej podoby, 4. Namodelovanie jednoduchých figurálnych kompozícií a základy anatómie pri modelovaní, 5. Pri záujme účastníka kurzu možnosť modelovania portrétu aj podľa sadrovej predlohy.
Pôvodná cena: 189 EUR, Cena po zľave: 65 EUR

Mesačné jazykové kurzy
Japonský jazyk, Anglický jazyk, Nemecký jazyk, Francúzsky jazyk, Ruský jazyk, Španielsky jazyk a Maďarský jazyk.
Pôvodná cena: 80 EUR, Cena po zľave: 32 EUR

Kurz Právnickej angličtiny
Kurz právnickej angličtiny je určený pre študentov práva, koncipientov, právnikov či advokátov. Kurz je zameraný na právnu terminológiu, prípravu písania návrhov a komunikáciu zložitých problémov v zrozumiteľnej angličtine, ktorá sa používa pri jednaniach.
Pôvodná cena: 189,90 EUR, Cena po zľave: 89,90 EUR

Fotokurz pre kompaktné fotoaparáty
Máte kompaktný fotoaparát a nie ste spokojní so svojimi fotografiami? Nemusíte vlastniť drahú, ťažkú a komplikovanú zrkadlovku, aby vaše fotografie boli krajšie. Pekné fotografie sa dajú spraviť aj kompaktom alebo v krajnom prípade aj mobilom.
Pôvodná cena: 159,90 EUR, Cena po zľave: 69,90 EUR.
Bližšie info nájdete na www.faneron.sk
Text pod foto: Mgr. Lenka Jakubčová, konateľka inštitútu vzdelávania FANERON, s.r.o.
(len)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*