Nákupné výhody s programom Cashback Card

Bratislava, Admin – Dňa 15. 12. 2015 bol v Bratislave oficiálne predstavený „HC SLOVAN Cashback Card Program operated by Lyoness“. Program ponúka svojim účastníkom atraktívne nákupné výhody u niekoľko tisíc partnerských spoločností na celom svete.

Koncom novembra oznámili HC SLOVAN Bratislava a medzinárodné nákupné spoločenstvo Lyoness svoju spoluprácu. V priebehu tlačovej konferencie v Double Tree by Hilton hoteli v Bratislave bol verejnosti podrobnejšie predstavený spoločný HC SLOVAN Cashback Card Programm operated by Lyoness. „S Lyoness ako operátorom sme zahájili silný vernostný program, z ktorého môže zároveň profitovať nielen náš klub, ale aj naši verní fanúšikovia,“ zdôraznil Milan Vajda, marketingový riaditeľ HC SLOVAN.

Lyoness

Jedna karta, veľa výhod
Jadrom spolupráce je spoločná karta výhod – HC SLOVAN Cashback Card. Majitelia tejto karty získajú až do 5 % Cashback, t.j. peniaze späť a Shopping Points z každého nákupu u viac než 50 000 Lyoness partnerských spoločností na celom svete. „Na Slovensku sú to napríklad Tesco, Takko, OMV, kika, Mc Donald´s a ďalších viac ako 1800 obchodov a prevádzok v celej krajine, v ktorých bude možné HC SLOVAN Cashback Card použiť a ušetriť tak peniaze,“ vysvetľuje Mario Slivka, výkonný riaditeľ Lyoness SR & ČR.
Fanúšikovia klubu HC SLOVAN si budú užívať nielen nákupné výhody Lyoness, ale zároveň budú môcť podporiť aj úspešné účinkovanie HC SLOVAN Bratislava v prestížnej KHL a ďalší rozvoj jeho detských tímov. Až 1 % zo sumy nákupu u obchodného partnera sa bude automaticky posielať na podporu ich obľúbeného klubu. Štart karty je plánovaný na jar 2016.

Hlasovať a vyhrať
O dizajne HC SLOVAN Cashback Card môžu rozhodnúť sami členovia a fanúšikovia klubu. Do 10. januára 2016 môžu na webovej stránke cashback.hcslovan.sk hlasovať pre jeden zo šiestich dizajnov karty a zároveň si kartu aj zarezervovať. Tí najrýchlejší, ktorí budú v priebehu tejto doby hlasovať a zároveň sa zaregistrujú, majú možnosť vyhrať 5 x po 2 vstupenky na nasledujúce zápasy HC SLOVAN v KHL. V minulom roku LYONESS uviedol novinku – klubové cashback karty – ktoré najprv spustil vo vybraných špičkových talianskych športových kluboch. Koncom októbra bola uvedená klubová karta SK Rapid Viedeň, ktorú si predregistrovali desaťtisíce záujemcov. HC SLOVAN Bratislava je prvým športovým klubom na Slovensku, ktorý v spolupráci s LYONESS prichádza s projektom klubovej cashback karty ako moderným marketingovým nástrojom na spolufinancovanie rozvoja klubu.

O Lyoness
Oblasť podnikania skupiny Lyoness je rozdelená do 2 značiek: značka Lyoness zahŕňa nákupné spoločenstvo (shopping community) a vernostný program. Jej cieľovou skupinou sú spotrebitelia, ktorí v priebehu nákupov s Lyoness šetria peniaze (Cashback) a obchodníci, ktorí chcú využívať odvetvia a hranice prekračujúce vernostný program. Značka Lyconet zahŕňa všetky network-marketingové aktivity podnikateľskej skupiny. Cieľovou skupinou tejto značky sú súkromníci a podnikatelia. Lyoness podnikateľská skupina je teraz zastúpená v 46 krajinách na všetkých kontinentoch. Päť miliónov členov využíva Lyoness výhody u viac ako 50 000 partnerských spoločností po celom svete.

(Zdroj: Mário Kukľa, LYONESS Slovakia, Foto: HC SLOVAN Bratislava, Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*