Na ERGO Poisťovňu sa klienti môžu spoľahnúť

Bratislava, Admin – ERGO Poisťovňa, člen druhej najväčšej poisťovacej skupiny v Nemecku, poskytuje od roku 2013 profesionálne služby v oblasti životného i neživotného poistenia aj na území Slovenskej republiky. Svojím klientom sa snaží byť vždy nablízku a chrániť všetko, čo je pre nich cenné.

Spoločnosť ERGO Poisťovňa vznikla zlúčením dvoch sesterských firiem VICTORIA – VOLKSBANKEN Poisťovňa a.s. a ERGO životná poisťovňa 1. 1. 2013. Hlavnými cieľmi spoločnosti je postavenie klienta vždy na prvom mieste a poskytnutie silnej bezpečnostnej siete pre investície v spolupráci s partnermi.

Poistiť znamená porozumieť
Spoločnosť sa pri svojej práci riadi mottom „Poistiť znamená porozumieť“. Svojim mottom ERGO Poisťovňa vyjadruje jednu zo základných hodnôt, ktoré chce klientom poskytovať. Cieľom je nielen porozumieť ich špecifickým potrebám, ale zároveň im ponúknuť jednoduché vysvetlenie produktov a služieb, ktoré bude ľahko pochopiteľné. A bez žiadneho ale.
Klientov spoločnosť považuje za cenných partnerov a chce, aby cítili, že sú v dobrých rukách a že ERGO Poisťovňa je ich dôveryhodným partnerom, na ktorého sa môžu kedykoľvek obrátiť. Kombinácia špecializovaných vedomostí s odbornými znalosťami lokálnych partnerov v bankovom a poistnom sektore a špecifickými schopnosťami poskytovanými silnou skupinou ERGO, vytvára pre klientov silné a stabilné základy pre všetky záležitosti spojené s poistením a investičnými produktmi.

Pestrá paleta poskytovaných služieb
Ponuka služieb poskytovaných poisťovňou je pestrá. V ponuke nájdete produkty zamerané na cestovné poistenie, poistenie majetku, poistenie pre prípad úrazu a taktiež aj životné poistenie. Pri navrhovaní produktov sa ERGO Poisťovňa zameriava na poistenie ľudí a všetkého, čo je pre nich cenné. Spoločnosť žije inováciami a rada využíva nové technológie, takže možnosť uzavrieť poistenie online je samozrejmosťou.

Cestovné poistenie
Pre cestovateľov má spoločnosť v ponuke 2 produkty. Či už cestujete jednorazovo pre relax k moru alebo pravidelne zbierate cestovateľské zážitky viackrát do roka, hravo si vyberiete produkt šitý na mieru.
Krátkodobým cestovným poistením spoločnosť myslí na potreby príležitostných cestovateľov a celoročné cestovné poistenie je zamerané na potreby vášnivých cestovateľov. Cestovné poistenie môžete uzatvoriť ako jednotlivec alebo pre celú rodinu.

Poistenie majetku
Vďaka poisteniu majetku ochránite vašu nehnuteľnosť pred neočakávanými škodami. Kombináciou poistenia domácnosti a poistenia nehnuteľnosti, získate komplexnú ochranu vášho bývania. A k tomu získate automaticky aj kvalitné asistenčné služby.

Navyše len v ERGO poisťovni môžete využiť unikátne diferenčné poistenie, ktoré ERGO Poisťovňa prináša ako prvá na Slovensku. Vďaka diferenčnému poisteniu môžete využívať všetky výhody poistenia ERGO Skvelé bývanie, aj keď máte ešte stále platnú zmluvu v inej poisťovni.

V prípade poistnej udalosti, vám ERGO Poisťovňa vyplatí rozdiel medzi poistným plnením z vašej pôvodnej zmluvy a tým, ktoré by ERGO Poisťovňa plnila podľa podmienok poistenia Skvelé bývanie.

Úrazové poistenie
Úrazové poistenie vám pomôže v prípade úrazu s úhradou nákladov spojených s liečbou, ale taktiež aj s výpadkom príjmu. Úrazové poistenie ERGO Active je flexibilné a vďaka viacerým variantom je možné z neho vyskladať poistenie pre jednotlivcov, rodiny aj páry.
Poistenie je spojené s množstvom benefitov a možnosťou výberu z 10 poistných rizík s atraktívnymi limitmi poistného plnenia. Zaujímavými sú napríklad : renta po úraze s plnením od 40 % alebo od 60 % invalidity, bolestné za hospitalizáciu v dôsledku úrazu alebo denné odškodné v dôsledku úrazu od 7. dňa alebo od 15. dňa.

Životné poistenie
Život je to najcennejšie čo máme. Pripraviť sa na zložité situácie a zabezpečiť rodinu pomôže správne vybrané životné poistenie. Jeho hlavnou úlohou je poskytnúť ochranu toho najcennejšieho, nie len pre vás, ale aj pre vašich blízkych.

Pri výbere životného poistenia je možné vybrať si z dvoch variantov: rizikové životné poistenie alebo investičné životné poistenie. Vybrať to najvhodnejšie riešenie pre vás a zabezpečiť pomoc v každej životnej situácií, vám ochotne pomôžu odborníci z ERGO Poisťovne. Vďaka bohatým skúsenostiam, pripravia pre vás to najlepšie riešenie, ktoré vaše obavy z budúcnosti zníži na minimum.

ERGO Poisťovňa je tu pre vás, aby vám pomohla ochrániť všetko, čo je pre vás dôležité. Či už sa rozhodnete poistiť svoj majetok alebo život, vďaka bohatým skúsenostiam a lojálnemu prístupu, získate nielen poistenie a pokoj na duši, ale aj stabilného a silného životného partnera, na ktorého sa môžete v prípade potreby vždy obrátiť.

(Zdroj: LK, Foto: Pixabay, Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*