Minipôžička je otázkou dôvery

Bratislava, Admin – Požičiavať si od priateľov a rodiny nemusí byť vždy najpríjemnejšie. Požičiavanie peňazí bolo vždy otázkou dôvery a tá dokáže v medziľudských vzťahoch veľmi rýchlo zmiznúť. Nemusíte si však požičiavať od známych, riešením môže byť aj minipôžička.

V skratke ide o pôžičku, ktorej najväčšou výhodou je jej rýchlosť a možnosť vybaviť ju cez internet aj z pohodlia domova. Požičať si môžete zvyčajne nižšie sumy do 500 eur vhodné na zvládnutie posledných dní pred výplatou.
Aj keď sa môže zdať, že úroky pri minipôžičke budú neúmerne vysoké, nie vždy to musí byť pravda. Dnes si dokážete požičať 500 eur s tým, že o mesiac vrátite o necelých 11 eur viac.

Minipôžičku núka mnoho podvodníkov, dávajte si pozor!
Pravda, ak si požičiavate od finančných poskytovateľov, ktorí boli preverení prostredníctvom NBS a majú jej licenciu. Na internete však dnes nájdete hneď niekoľko podvodníkov. Tí sa snažia vyťažiť z beznádejnej finančnej situácie ľudí a ak vám aj požičajú, zabijú vás neuveriteľnými úrokmi.
Nie je to až tak dávno, čo priamo Národná banka Slovenska vydala vyhlásenie, v ktorom varovala pred desiatkami webových stránok, ktoré poskytujú pôžičky, no nebola im udelená žiadna licencia a ich úroky sú likvidačné.
Ako už bolo povedané, takíto poskytovatelia využívajú beznádej ľudí.
Ak skutočne potrebujete požičať hoci aj nízky obnos peňazí, prvým krokom by malo byť dostatočné porovnanie dostupných a dôveryhodných ponúk.
Medzinárodne uznávaný porovnávač finančných produktov Financer.com, ktorý pôsobí v 26 krajinách sveta a rozšíril svoje pole pôsobnosti aj na Slovensko, dlhodobo spolupracuje výsostne len s preverenými poskytovateľmi, pri ktorých sa nemusíte obávať žiadneho podvodu a obrovských úrokov.
Už vás tak nemusia mátať vysoké úroky a splátky. Musíte byť obozretní, poriadne zvážiť, či minipôžičku potrebujete a následne si ju poriadne porovnať.

(Zdroj: ML, Foto: Shutterstock; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*