Lukratívne sídlo na vaše podnikanie

Bratislava, Admin – Sídlo firmy je základným rysom spoločnosti, ktoré však musí spĺňať určité kritériá. Najdôležitejšie je, že si tým splníte povinnosť voči legislatíve. Ostatné veci sú už viac menej výhodami, ktoré vám celý biznis len spríjemnia.

Sídlo, v ktorom sa všetko vybaví aj bez vás

Virtuálna kancelária je adresa, ktorú máte zapísanú v obchodnom registri ako oficiálne (registračné) sídlo svojej spoločnosti, na ktorom však nemusíte byť osobne prítomní. Pokiaľ máte virtuálnu kanceláriu alebo priame sídlo firmy v Bratislave, môžete sa spoľahnúť, že tu vždy budú pracovníci, ktorí sa vám postarajú o preberanie korešpondencie, balíkov a obsluhu prípadných návštev, ohlásených aj tých neohlásených. Sídlo firmy je povinnosťou každého podnikateľa, ak nepotrebujete žiadne špeciálne priestory na vykonávanie bežnej administratívy, toto riešenie je ideálne.

V súlade s platnou legislatívou

Podmienky označenia a zapísania konkrétnej adresy do registra spĺňate, čo je pre štart najnutnejšie. Prostredníctvom adresy komunikujete so všetkými, ktorí sú pre vás dôležití a či máte reálne priestory nie je pre klientov a nadviazanie budúcej spolupráce rozhodujúce.

Možná je aj zmena

Ak by v priebehu času došlo predsa len ku komplikáciám a zvažovali ste zmenu sídla firmy, máte na to plné právo. Nesmiete však zabudnúť, že ako celé podnikanie, ani tento jeden úkon nebude jednoduchý. Na zmenu sídla potrebujete súhlas všetkých dotknutých osôb a samozrejme aj rozhodnutie valného zhromaždenia.

V každom prípade je hlavné, že všetky služby virtuálnej kancelárie potrebné k úspešnému rozvoju vášho podnikania a zjednodušeniu vášho života máte k dispozícii na jedinom mieste. Vašou úlohou si je zodpovedne vybrať a naplno sa venovať dosahovaniu zisku.

(Zdroj: Marek Loduha, Seocentrum; Foto: Shutterstock; Pripravila: Valéria Nagyová)

 

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*