Leier ponúka komplexné riešenie pre hrubú stavbu!

Bratislava, Admin – Ak plánujete stavbu nového domu alebo máte pred sebou rekonštrukciu, oceníte, ak všetky stavebné materiály nájdete takpovediac „pod jednou strechou“, od jedného výrobcu.

Ušetríte tým nielen čas a nervy so zháňaním potrebného materiálu, ale nepochybne aj financie, pretože jeden spoločný dodávateľ môže poskytnúť lepšie finančné podmienky. Naviac máte istotu, že všetky komponenty budú kompatibilné a vy sa tak vyhnete možnému nesúladu stavebných prvkov. Práve preto je ideálnou voľbou spoločnosť Leier, ktorá poskytuje široký sortiment kvalitných stavebných materiálov pre kompletnú hrubú stavbu – od pivnice, studne, cez tehly, stropné systémy, komíny až po strešnú krytinu. V ponuke sú taktiež aj exteriérové prvky, s ktorými si dotvoríte okolie domu a záhradu, ako sú dlažby, ploty, ale aj protihlukové steny.

Ak sa rozhodnete pre spoločnosť Leier, máte isté aj poskytnutie odborného poradenstva a zabezpečenie realizácie stavby prostredníctvom rokmi overených partnerov. Viac na www.leier.sk.

(Zdroj: Katarína Mikulcová; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*