Do 186 pobočiek VÚB sa presťahujú pobočky Quatro

Bratislava, Admin – Dostupnosť služieb Quatro Finančný Dom sa v najbližších mesiacoch výrazne rozšíri zo súčasného počtu 22 pobočiek na 186. Služby Quatro Finančný Dom si budú môcť klienti po novom vybaviť v ktorejkoľvek pobočke VÚB banky. Z tohto dôvodu príde v najbližších dňoch k postupnému sťahovaniu 22 pobočiek Quatro Finančný Dom do pobočiek VÚB banky, pričom celý proces bude ukončený k 30. júnu tohto roka.

„Projekt rozširovania pobočkovej siete spúšťame už tento mesiac. Chceme tým zvýšiť dostupnosť a zároveň klientom priniesť komplexnejšie riešenia ich finančných potrieb“, hovorí Martin Techman, vrchný riaditeľ retailového bankovníctva VÚB. Prvou v poradí bude pobočka Quatro v nákupnom centre Avion v Bratislave, ktorá sa už 23. apríla presunie len o niekoľko metrov ďalej do pobočky VÚB. Nasledovať ju bude pobočka v Prievidzi a postupne sa pridajú ďalšie. Skorší termín sťahovania pobočiek v Avione a Prievidzi súvisí s riadnym ukončením nájomných zmlúv v doterajších priestoroch.

„Klientov o sťahovaní pobočiek Quatro Finančných Domov do VÚB banky budeme informovať na webe ako aj komunikáciou priamo na pobočkách s upresnením termínu, miesta smerovania a poskytovaných produktov/služieb,“ dodáva Martin Techman. Pripravovaná zmena sa dotkne približne 20 000 klientov, ktorí boli zvyknutí opakovane využívať sieť QFD. Všetky pobočky Quatro Finančný Dom sa presťahujú v rámci daného mesta a vo väčšine prípadov aj miesta. „Ak sa v nákupnom centre nachádza pobočka VÚB banky, budeme klientov prioritne smerovať tam. V opačnom prípade budú klientom k dispozícii služby QFD na ostatných pobočkách VÚB banky v danom meste,“ dopĺňa Martin Techman. Na pobočkách VÚB nebude vyčlenené špeciálne miesto pre Quatro, klienti budú obslúžení predajcami VÚB banky bez obmedzenia. Služby QFD budú na pobočkách VÚB banky poskytované v takom rozsahu, ako boli klienti zvyknutí. Vďaka VÚB banke však budú doterajšie služby QFD odteraz ku klientom bližšie a lepšie vyhovejú ich osobným požiadavkám predovšetkým vďaka rozmanitejšiemu portfóliu finančných produktov.

Okrem rozšírenia pobočkovej siete je pre klientov pripravená aj ponuka, ktorá spája výhody oboch značiek. Každý, kto si v týchto dňoch zoberie pôžičku vo VÚB banke, získa Quatro nákup na splátky do 1500 Euro a Quatro za neho zaplatí prvú splátku. Produkt bude dostupný od mája.

(Zdroj: Alena Walterová, VÚB; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*