Costa Coffee prichádza na Kamenné námestie v Bratislave

BRATISLAVA/ADMIN – Obľúbená sieť britských kaviarní Costa Coffee v januári oslávila 1. rok na slovenskom trhu a rozrastá sa. 18. februára otvorila kaviareň priamo v centre mesta – na Kamennom námestí, v budove Tesca. Nasledovať bude kaviareň v nákupnom centre Vivo!

Costa Coffee v srdci Bratislavy
Svoju obľúbenú kávu si teraz môžete vychutnať aj v srdci hlavného mesta, napríklad počas príjemnej jarnej prechádzky. Costa Coffee otvorila svoju tretiu kaviareň na Slovensku priamo na Kamennom námestí, v budove Tesca.

Presne tak, ako v ďalších, už otvorených kaviarňach v Bratislave – v Auparku a v Eurovea, aj na Kamennom námestí si môžete počas marca a apríla vychutnať novú sezónnu ponuku. Skoré jarné mesiace prinášajú do kaviarní Costa Coffee ocenené Arašidové cappuccino, exotické Banánové Corto, ale aj Pistáciovú tortu s malinami, ktorá poteší všetkých pôžitkárov.

Signature drink – káva pre mlsné jazýčky
Máte radi sladko-slané kombinácie? A kávu? Pokiaľ ste odpovedali dvaktrát áno, tak ochutnajte Arašidové cappuccino. Ide o klasické cappuccino, ktoré je však vylepšené sirupom, ktorý chutí ako arašidové sušienky. Sirup v spojení s kávou vyzdvihne tie správne chuťové profily. Tento kávový nápoj naviac vyhral v súťaži Signature Drink a jeho autorkou je baristka Naďa Krejčíčková z Costa Coffee. Môžete si byť teda istý, že vás čaká „kávové nebo“, ktoré je na vrchu ozdobené vanilkovým cukrom.

Corto Classic možno poznáte. Ide o kávovú „jednohubku“. Extrakcia dvoch dávok kávy po dobu krátkych piatich sekúnd zvýrazní chuť kávy Mocha Italia a vyzdvihne jej prirodzenú sladkosť. Povrch Corto Classic baristi ozdobia technikou latte art pomocou jemnej mliečnej mikropeny. Nemusíte ale zostávať pri klasike. Po novom je v ponuke aj Banánové Corto. Banánový sirup urobí z kávy exotický zážitok a zároveň ju ľahko dosladí.

    

Obe novinky môžete ochutnať vo všetkých kaviarňach Costa Coffee v priebehu marca a apríla. Pokiaľ si chcete urobiť ešte väčšiu radosť, zákusok ku káve sa javí ako výborný nápad. Okrem stálej ponuky môžete siahnuť po pistáciovej novinke.

Costa Coffee mieri aj do Vivo!
Chutné kávové nápoje, výnimočné sezónne drinky aj zákusky vás už čoskoro budú tešiť aj v novozrekonštruovanom nákupnom centre Vivo! (bývalý Polus). Costa Coffee tam už čoskoro otvorí svoju štvrtú kaviareň a to priamo pri hlavnom vchode. Na svoje si tak prídu aj milovníci kávy z tejto štvrte.

Viac na www.costa-coffee.sk

(Zdroj: Betty Molnárová, apriori.cz; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*