Ako ušetriť – zaručene, rýchlo, ľahko

Bratislava, Admin – Internet je plný tipov „ako ušetriť“. My vám dnes povieme o jednom zaručenom, s ktorým vám zostanú v peňaženke aj stovky eur mesačne naviac. Nemusíte sa pritom nijako obmedzovať, stačí keď začnete tovar zo svojho nákupného zoznamu nakupovať rozumne, tj. v akčných ponukách, ktoré sa stali bežnou súčasťou predajných stratégií obchodníkov po celom Slovensku.

Akčné ponuky desiatok predajcov pre vás každý deň sleduje a spracováva web Zlacnene.sk, na ktorom pravidelne nájdete tisícky produktov dostupných s výraznou zľavou. V prehľade zlacneného tovaru nájdete napr. produkty z týchto kategórií:
– mlieko v akcii,
– vajcia v akcii,
– maslo v akcii,
– pivo v akcii,
– mäso v akcii,
– údeniny v akcii,
– elektronika v akcii,
– hračky v akcii,
– oblečenie v akcii,
– športové potreby v akcii.

Medzi predajcov, ktorých letákové akcie na Zlacnene.sk nájdete patrí napríklad Kaufland (pozri leták Kaufland), Tesco, BILLA, TERNO, OBI, Tchibo, teta DROGÉRIE, dm drogerie markt, Dr. Max.

Informácie o zľavách sú vám na Zlacnene.sk k dispozícií v podobe náhľadov na elektronické akčné letáky, výpisu zlacneného tovaru triedeného do tematických kategórií či detailov produktov s informáciou o akciách na ne sa vzťahujúcich.
Ukážka letáku – Kaufland

Ukážka výpisu zliav – mliečne výrobky

Prehľad akčných ponúk v detaile produktu – Danone Actimel

Predajcovia vo svojich letákoch bežne ponúkajú klasický tovar typu banány, hroznové víno, tavené syry, pivo apod., ale tiež prémiové produkty ako FIT4YOU bielkovinová hokkaido polievka, Aperol Spritz, mlieko Hipp, pralinky Geisha apod.
V prípade, že jeden produkt ponúka v akcii viac obchodníkov, Zlacnene.sk vám povedia:
– ktorá z ponúk je najvýhodnejšia,
– dokedy jednotlivé ponuky platia,
– či je získanie akčnej ceny podmienené napr. účasťou v zákazníckom programe, minimálnom kúpenom množstve apod.

Pripojte sa k stovkám tisíc ľudí, ktorí pravidelne navštevujú Zlacnene.sk a využívajú tak maximálne potenciál akčných ponúk, čím šetria aj stovky eur mesačne. Spočítajte si, o koľko lacnejšie môže byť váš zajtrajší nákup, uvidíte, že budete milo prekvapení.

(Zdroj: ML, Foto: Shutterstock; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*