10. ročník Progetto Fuoco
v talianskej Verone

Verona, Admin – Od 24. do 28. februára 2016 bude talianska Verona hostiť 10. ročník medzinárodného veľtrhu energetických a vykurovacích systémov, zariadení a energetických príslušenstiev Progetto Fuoco. Ide o najväčší veľtrh svojho druhu na svete, ktorý sa stále viac otvára svetu a zahraničným účastníkom. Tento rok tu bude zastúpených 37 krajín, čo je o 15 % viac ako v roku 2014. Firmy a spoločnosti majú k dispozícii sedem výstavných hál a okolité priestory výstaviska. Opäť tu bude k dispozícii zariadenie na odsávanie dymu, na ktoré bolo v minulom ročníku pripojených 250 funkčných krbov a krbových kachlí.
Počas päťdňovej akcie tu výrobcovia predstavia ucelenú radu zariadení, výrobkov a príslušenstva ako napríklad: pece a krby na drevo a palety, sporáky na pevné palivá pre varenie i kúrenie, čistiace prostriedky, kotly s multipalivovými horákmi, skladovacie silá, stroje na rezanie a štiepanie dreva , komponenty pre krbové kachle a ďalšie.

Progetto Fuoco 1 zm

Na predminulom veľtrhu, ktorého výstavná plocha predstavovala 85 000 m² sa predstavilo 635 vystavovateľov, z toho 248 z iných krajín ako z Talianska.

Progetto Fuoco logoVeronafiere sa zaoberá organizáciou veľtrhov už viac ako sto rokov. Vďaka strategickej polohe Verony patrí k najväčším a najdôležitejším organizátorom veľtrhov minimálne v európskom meradle. V priebehu rokov sa Vystavovateľská správa Veronafiere niekoľkokrát prispôsobila požiadavkám verejnosti a okrem potravinárskeho a poľnohospodárskeho sektora, ktorý bol vždy hlavným smerom, sa začala zaoberať aj inými oblasťami ako napríklad výstavba, doprava, cestovný ruch. Viac o Veronafiere nájdete na: www.veronafiere.it .

(Zdroj: Martina Galátová, Omnimedia; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*