Nákladná spoločnosť alebo kuriér?

Bratislava, Admin – Ak aj vy patríte medzi zákazníkov, ktorí potrebujú premiestniť tovar a nevedia si vybrať správnu cestu, my vám poradíme. Firma, ktorú vám odporúčame pracuje s individuálnym prístupom a vaše obchodné veci vyrieši jednoducho, komplexne a dokonca aj online do 15 minút.

ELUMA Trans
Okrem etického jednania a prijateľných cien, ponúka nákladná spoločnosť Elumatrans individuálny prístup a asistenta pre každého klienta samostatne. Zabezpečuje celkový priebeh obchodu a vyznačuje sa komplexnou spokojnosťou na oboch stranách.

Váš záujem vybaví prepravná spoločnosť zvyčajne do 15 minút. Kontaktovať ju môžete telefonicky alebo si dohodnete onlinovú cenovú ponuku. K dispozícii je aj onlinový chat, kde vám špediční odborníci zodpovedajú na všetky otázky ohľadom obchodu a služieb.

Viete kde sa tovar nachádza
Klienti majú zväčša strach o rozmiestnení áut vo všetkých kútoch Európy. Prepravná spoločnosť ELUMA Trans ponúka klientovi podrobný prehľad o tom, kde sa nachádzajú, čím sa jeho stres odbúra, ako aj strach o prepravu jeho tovaru.

Dokonalý servis v priebehu niekoľkých minút
Elumatrans umožňuje osloviť viac ako 4 000 dodávateľských spoločností z celej Európy v priebehu niekoľkých minút, preto sú jednotkou na trhu v rýchlosti, flexibilite a komplexnosti v zasielateľských firmách bez ohľadu na destináciu a množstvo tovaru.

Svoje limity posúvajú aj pre zákazníkov. Ponúkajú ústretovosť, spoľahlivosť, modernosť, inovácie a prácu s aktuálnymi informačno-komunikačnými technológiami, čo proces výrazne urýchľuje.

Okrem individuálneho prístupu zaručujú poistenie tovaru podľa dohovoru CMR, možnosť stálej informovanosti o pohybe tovaru na vyžiadanie, spokojnosť, etické jednanie či exkluzívne ceny v pomere ceny a kvality.

Referencie poskytujú na vyžiadanie, no vo svojej praxi sa riadia heslom: „Radi vám dokážeme, že vaše rozhodnutie bolo správne.“

(Zdroj: ML; Foto: Shutterstock; Pripravila: red.)