Ďalší úspešný rok pre IMPA Bratislava

Admin, 04.04.2013 – Spoločnosť IMPA Bratislava, a.s. ako prvý autorizovaný dealer ŠKODA obhájila prvenstvo v súťaži Dealer roka, ktorú každoročne vyhlasuje v rámci celej dealerskej siete na Slovensku importér ŠKODA AUTO Slovensko s.r.o. Importér vozidiel ŠKODA

na Slovensku – ŠKODA AUTO Slovensko, s.r.o. – udeľuje každoročne autorizovaným dealerom ŠKODA ocenenie za dosiahnuté výsledky. Za minulý rok sme sa v kategórii Dealer roka umiestnili na top I. mieste a získali sme ocenenie „Dealer roka 2012“. A zatiaľ sa nám ako jedinému dealerovi na Slovensku podarilo toto prvenstvo obhájiť dva roky po sebe.

Prvý, priam rekordný úspech, zaznamenalo aj naše Fleet centrum, ktoré sme ako novinku otvorili v minulom roku. Záver roka bol pre neho „skúškou“, v ktorej obstál na jednotku. V rekordnom čase 2 mesiace odovzdalo v rámci flotilového obchodu 400 nových vozidiel ŠKODA. Príprava, koordinácia, logistika a spolupráca boli zárukou maximálnej spokojnosti flotilového partnera.

Úspešný bol minulý rok aj pre oblasť servisu. Na základe hodnotenia klientov a výsledkov spolupráce s Allianz – Slovenskou poisťovňou, a.s. v roku 2012, získala naša spoločnosť IMPA Bratislava, a.s. certifikát kvality služieb “TOP servis 2012”. Ocenenie nám odovzdali začiatkom februára zástupcovia Allianz – Slovenskej poisťovne v priestoroch nášho autosalónu Škoda v bratislavskej Petržalke.

Dosiahnuté výsledky a spokojnosť našich zákazníkov je pre nás hnacím motorom. Opätovne by sme radi zakončili citátom, ktorým sa riadime a veríme, že vďaka nemu, nášmu nadšeniu a tímovej spolupráci sa nám podarilo tieto ocenenia získať:

„Oceňujeme sami seba podľa toho, čo si myslíme, že by sme dokázali urobiť. Ale druhí nás posudzujú podľa toho, čo sme už urobili.“  /Henry W. Longfellow/

(volč)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*