Záver trilógie jedinečnej „IMPA Fashion show“

Bratislava, Admin – IMPA, sieť autorizovaných partnerov ŠKODA zavŕšila trilógiu inšpiratívnych večerov vo štvrtok 20. novembra. Po prvý krát hostí priviedli do neba, vlani mali možnosť hostia spoločne si vychutnať peklo, nuž a tento rok sa prítomní ocitli v rajskej záhrade Eden. Jedinečnosť sa „odela“ do šatu tradície a do tretice IMPA ako jediný dealer na Slovensku spojila „ŠKODA fashion“, módnu prehliadku kolekcie doplnkov, príslušenstva a športového oblečenia ŠKODA, s prezentáciou vozidiel značky ŠKODA.

IMPA IMG_1477

„Meníme zajtrajšok, pretože zajtrajšok začína už dnes“… IMPA
„Za novými zážitkami a pre nové výzvy“ … ŠKODA. Simply Clever

IMPA IMG_1481

Aj tento rok bola organizátorom sieť spoločností IMPA – Bratislava, Šamorín, Žiar nad Hronom, Dolný Kubín, Žilina a Liptovský Mikuláš. Hostiteľom večera bola opäť IMPA Bratislava, ale tento krát boli miestom, kde sa stretli významní obchodní partneri, zástupcovia importu značky ŠKODA a zástupcovia médií, priestory Refinery Gallery.

IMPA IMG_1483

Scenáru a réžie sa opäť ujal Marcel Nemec a večer si  pod svoje krídla zobrali moderátori  Braňo Deák a Elena Podzámska. Sprievodné komentáre načítala Zuzka Vačková a choreografiu tanečnej prezentácia ŠKODA kolekcie zastrešili tanečníci z tanečnej skupiny LMFAM, pod vedením Moniky Marekovej.

IMPA IMG_1508

Moderátori začali show slovami, čo je vlastne raj a že raj vlastne môže byť čokoľvek. Citujeme ich: „Vytvoríme si tu takú našu spoločnú pestrú RAJSKÚ záhradu. Presne tak. A začneme trojkombináciou. Móda, autá, tanec. Prvá prezentácia modelov je inšpirovaná automobilovou značkou známou aj vo svete – ŠKODA. Na Slovenskom trhu je jednotkou. Páči sa mi, že majú pre každého niečo. Konkrétne je to sedem modelových radov osobných automobilov. Schválne. Citigo, Fabia, Roomster, Rapid, Octavia, Yeti a Superb. Keby som mala svoju firmu, tak si vystačím s jednou značkou.“, uzavrela úvodné slovo Elena Podzámska.

IMPA IMG_1497

„Oslava lásky k móde, jedinečnosť značky ŠKODA, rajský program, …. to všetko len poodhaľuje a naznačuje bohatosť a jedinečnosť večera, ktorý sme mohli už po tretí krát prežiť spoločne s našimi hosťami. Sme poctení, že sa nám aj v tomto roku podarilo spojiť skvelých ľudí a pripraviť pre našich obchodných partnerov nezabudnuteľný večer. Večer, ktorý patril im a značke ŠKODA, či už v podobe samotných vozidiel ako aj športovému oblečeniu v exkluzívnom ŠKODA dizajne. A o to viac nás teší, že jedinečnosť sa „odela“ do šatu tradície, pretože sme jediný autorizovaný partner ŠKODA na Slovensku, ktorý sa pustil do projektu tohto typu“, hovorí Bc. Jozef Suroviak, riaditeľ spoločnosti IMPA Bratislava.

IMPA IMG_1501

Počas tretej IMPA fashion party bola opäť exkluzívne prezentovaná športová kolekcia oblečenia ŠKODA a ŠKODA Motorsport, kolekcia elegantného, športového a biznis oblečenia a doplnkov v originálnom dizajne ŠKODA Octavia, Rapid, Superb. Športy, ktoré značka ŠKODA podporuje už dlhé roky, je hokej a cyklistika. ŠKODA kolekciu tento krát jedinečne odprezentovali v štyroch tanečných choreografiách tanečníci Monika Mareková, Lukáš Bobalík, Miroslava Poloncová, Filip Cipár a Andrej Štepita. A aké by to bolo, keby chýbali tanečné kreácie samotného Yetiho? Nevieme, pretože Yeti prišiel a zatancoval…

IMPA IMG_1511

Príchod hostí sprevádzal BAND Roba Opatovského. Naozaj až dych vyrážajúcou bola bubnová show, ktorú predviedlo sedem členov najväčšieho bubeníckeho orchestra na Slovensku, Campana Batucada. Bubenícky orchester plný entuziazmu, ktorý sa nedá prehliadnuť ani prepočuť očaril všetkých masou energie, rytmu, radosti a pohybu.
Svoj nový album premiérovo predstavil Robo Opatovský. Záver show patril duetu Roba Opatovského a Márie Čírovej. Svetoznámy hit „Happy Day“ zaspievali v doprovode Bratislavského gospelu. Mária Čírová sólovo zaspievala aj svoj hit Búrka a pieseň Impossible. Veľký potlesk hostí si členovia Bratislavského gospelu naozaj užili po svojom samostatnom vystúpení. Spolu s Robom Opatovským uviedli na pódium riaditeľa spoločnosti IMPA Bratislava, Jozefa Suroviaka a konateľa spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko, pána Karla Sklenářa. Spoločne slávnostne rozkrojili tortu a popriali všetko najlepšie Márie Čírovej, ktorá práve v tento jedinečný večer oslavovala svoje 26. narodeniny.

IMPA IMG_1484

Počas celého večera sa hostia mohli „kochať“ prehliadkou tvorby a nádherných obrazov výtvarníčky Noémi Kolčákovej, vďaka ktorým sa všetci cítili naozaj ako v raji. Noémi maľuje, ilustruje a vyšíva obrazy, kresby a textilné kreácie v duchu fantazmagórie a surrealizmu. Pre tento výnimočný večer vytvorila špeciálne dielo Adam a Eva.

IMPA IMG_1489

Svojimi krásnymi modelmi sa predstavili dve slovenské módne návrhárky. Ako prvá sa predstavila Zuzka Bottková. Svojim klientom ponúka široké možnosti odievania, ktoré vás zavedú do netradičného sveta originálnych modelov. Jej modely sú nadčasové, prinášajú všetkým množstvo energie a inšpirácie. V tento slávnostný večer sa prezentovala dvomi kolekciami. Svojou vlastnou a druhou, IMPA kolekciou. IMPA kolekcia je vytvorená pre ženy, motoristky, zamestnané ženy, ktoré aj za volantom môžu byť krásne a zároveň sa môžu cítiť pohodlne. Elegantné aj biznis oblečenie, originálne vo farebnom a štýlovom prevedení.

IMPA IMG_1519

„So Zuzkou Bottkovou spoločne rozbiehame projekt – Dámske kluby IMPA so značkou ŠKODA. Naša spoločnosť IMPA Bratislava sa ako prvá v sieti autorizovaných dealerov pre značku ŠKODA pustila do tejto jedinečnej myšlienky. Zámerom dámskych klubov IMPA je ukázať, že aj testovanie vozidiel môže byť zaujímavé. Každý dámsky klub bude iný, jedinečný a s naozaj zaujímavým sprievodným programom. Našepkať môžeme, že počas prvých stretnutí sa okrem gestorky projektu, módnej návrhárky Zuzany Bottkovej, dámy môžu tešiť na zaujímavých hostí, súťaže o atraktívne ceny či predstavenie noviniek na trhu v oblasti módy, šperkov, zdravej výživy a kozmetiky. V duchu hesla „Krásna a zdravá aj za volantom“… Samozrejme nebudú chýbať atraktívne, funkčné a praktické ŠKODA originálne doplnky. Štartujeme s neodolateľnou novou ŠKODA Fabia už začiatkom decembra,“ hovorí Petra Volčková, marketingová manažérka spoločnosti IMPA Bratislava.

IMPA IMG_1520

Zuzka Bottková k tomu dodáva: „Spolupráca so spoločnosťou IMPA je pre mňa veľkou výzvou. Veľmi sa teším a vážim si to, že môžem svoju kreativitu a modely, ktoré vytvorím, spojiť s krásnou myšlienkou, ako sú dámske kluby IMPA. A vďaka nim nielen dámam ukázať, že značka ŠKODA je inovatívna a naozaj inšpirujúca…“

IMPA IMG_1491

Módna návrhárka Andrea Hogh rada prijíma výzvy a osobite rada oblieka ženy, ktorých postava je nekonfekčná. Miluje svoju prácu, keď vidí, ako sa klienta vynikajúco cíti v modeli, ktorý zvýrazní to pekné a potlačí do úzadia to, čo chce skryť.

Modely oboch návrhárok doplnili originálne šperky Moniky Babčanovej, ktorá vymenila kanceláriu za džungľu. A to doslova. Opustila prácu audítorky, aby sa vydala za svojim snom. Materiál, z ktorého vyrába šperky, je krásny, príjemný na dotyk a má zaujímavú teplotu. Je v ňom kus slnka z Kolumbie a veľa lásky, ktorú do nej vkladá…

(Zdroj: IMPA Bratislava, Foto: Eugen Nagy, Pripravila Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*