Vychutnajte si streetball v sobotu
v bratislavskom OC Cubicon

Bratislava, Admin – Ak nepoznáte Cubicon Streetcup, tak je rozhodne čas, aby ste sa doňho zapojili. Športový turnaj v streetbale sa bude odohrávať 30. augusta priamo na parkovisku pred obchodným domov CUBICON (Staré Grunty 24, Bratislava, Mlynská Dolina). Pre hráčov sú pripravené 4 kurty s kvalitnými košmi z plexiskla.

Kategórie:
Muži- bez obmedzenia veku. Na ihrisku môže byť len jeden hráč extraligy (alebo obdobnej zahraničnej súťaže)
Mix- bez obmedzenia veku. Na ihrisku musí byť vždy aspoň jedna žena (kôš skórovaný ženou má dvojnásobnú hodnotu) Juniori U-19- Hráči narodení v roku 1996 a mladší.

Pravidlá:
Tímy sa skladajú z 3-5 hráčov. Hrá sa systémom 3 na 3, na jeden koš. Kôš z poľa má hodnotu 1 bod, strela spoza oblúka 2 body. Po koši je povinný tzv. check ball (obranca podá loptu útočiacemu tímu). Dĺžka zápasu je 15 minút alebo pokiaľ jeden z tímov nedosiahne 12 bodov. V prípade nerozhodného stavu sa zápas predlžuje o 5 minút. Ostatné pravidlá podľa platných pravidiel FIBA.

Street ball 3

Registrácia:
Registrovať sa môžete na emailovej adrese cubiconstreetcup@gmail.com
Nutné je uviesť názov tímu, mená hráčov aj s dátumom narodenia, kontaktné informácie na kapitána (email., tel. č.) , kategóriu, v ktorej tím nastúpi. Registrovať sa môžete do štvrtka 28. augusta do polnoci.
Prezentácia tímov bude prebiehať 30. augusta pred OC Cubicon od 8:30 do 9:30 hod.

Štartovné:
Štartovné je 25€/tím. Uhrádza sa ráno pred podujatím priamo na mieste.
Každý účastník získa občerstvenie od SUBWAY a ACAIMANIA, lístky do tomboly a ďalšie pozornosti od sponzorov podujatia.

Hlavné ceny:
Hlavnou cenou v mužskej kategórii je 3 dňový pobyt v 4* apartmáne v prímorskom letovisku Marina Portorož od partnera podujatia Cestovný Guru s možnosťou dokúpiť si ďalšie noci. Luxusné apartmány sa nachádzajú v Slovinsku, iba 580 kilometrov priamo z Bratislavy. „Pobiť“ sa môžete aj o večeru v Sushi a Sake bare EDO KIN pre celý tím a jednodňové lístky do Wakelake Zlaté Piesky. Samozrejmosťou sú lákavé vecné ceny. Usporiadatelia rozdajú ceny v hodnote 4000 € od ďalšieho veľkého sponzora MEDANTE. Ešte stále váhaš, či sa ti oplatí prísť? Áno čítaš správne, suma je 4-ciferná. MEDANTEeeeee!

Cubiconstreetcup

Program:
Okrem samotného streetbalu, nebudú chýbať ani sprievodné súťaže ako SLAM DUNK contest a 3-POINT SHOOTING štartovné je 1€. Každý, kto si trúfne, bude sa môcť zúčastniť vo fitness súťažiach, ktoré pripravili tréneri z Hamilton Fitness Clubu.

Ak nepoznáte rozdiel medzi americkým futbalom a rugby, športovci z MONARCHS vám to radi vysvetlia. Priamo na podujatí sa uskutoční nábor do juniorského tímu. Na podujatie prídu zatancovať aj tanečnice z La Suerte.

Tombola:
Lístky do tomboly sa budú dať zakúpiť za 1€. Každý zaregistrovaný hráč získa lístky v rámci štartovného. Žrebuje sa o zaujímavé ceny od partnerov podujatia.

(Zdroj: Renata Veselovská)

 

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*