Veľkopredajňa BAUHAUS otvorená pre verejnosť

Bratislava, Admin – 3. júna 2015 sa v priestoroch veľkopredajne BAUHAUS, jeden z najväčších a najúspešnejších obchodných podnikov na európskom trhu, konalo slávnostné otvorenie. Dnešným dňom majú široká verejnosť i malé a stredné stavebné firmy či živnostníci možnosť nakupovať v BAUHAUS a vyberať zo širokého sortimentu viac ako 120.000 druhov výrobkov v 15-ich špecializovaných oddeleniach. Presvedčiť sa o novinkách, službách a riešeniach BAUHAUS v oblasti stavebníctva, bývania, záhrady a staviteľstva sa zákazníci môžu počas otváracej doby BAUHAUS, ktorá je počas pracovných dní od 7 hodiny do 21 hodiny, a od 8 hodiny do 21 hodiny počas víkendu.

Bauhaus IMG_2709

„Otvorením novej veľkopredajne BAUHAUS v Bratislave začíname písať na Slovensku nový príbeh, ktorý má za cieľ osloviť všetkých slovenských domácich majstrov a remeselníkov, domácnosti s vlastnou predstavou o bývaní či stavebné spoločnosti a živnostníkov. Základný kameň tohto významného medzinárodného obchodného koncernu s vysoko kvalifikovanými a vybranými špecialistami “Do-it-yourself” je už od svojho založenia, v roku 1960, postavený na tradíciách a ctí ducha rodinnej firmy. Som nesmierne rád, že týmto dňom môžeme už aj slovenským zákazníkom ponúknuť široký sortiment tovaru, odborné služby a poradenstvo, ktoré si získalo uznanie už v 18 krajinách v Európe. Naša obchodná politika, prozákaznícka orientácia, významné benefity pre kupujúcich, široký sortiment kvalitných výrobkov, ideálny pomer cena – vysoká kvalita – sú jedni z mnohých výhod, ktoré stavajú veľkopredajňu BAUHAUS do konkurenčnej výhody,“ uviedol Aleš Pacal, konateľ BAUHAUS odborné centrum pre dielňu, dom a záhradu k. s.

Bauhaus IMG_2716

Slávnostného otvorenia BAUHAUS sa zúčastnili významní predstavitelia verejnej správy, štátny tajomník Ministerstva hospodárstva, Rastislav Chudoba, 1. námestník primátora mesta Bratislavy, Milan Černý, starosta mestskej časti Ružinov, Dušan Pekár i výkonný riaditeľ developerskej spoločnosti Development 4, Matej Ceconík a zástupca generálneho dodávateľa GEMO, Jaromír Uhýrek.

Bauhaus IMG_2737

Otvorenie nového BAUHAUS bolo oficiálne spečatené vďaka netradičnému aktu, prerezaním dreveného kužeľa a odovzdaním symbolického kľúča BAUHAUS. V rámci slávnostného otvorenia nového bratislavského BAUHAUS-u bol starostovi mestskej časti Ružinov odovzdaný šek v hodnote 20.000 Eur od spoločnosti BAUHAUS. Táto finančná čiastka bude použitá na revitalizáciu tejto mestskej časti, výstavbu chodníkov a výsadbu zelene. Tento významný moment a otvárací ceremoniál sprevádzala cimbálová hudba.

Bauhaus IMG_2730

Nová veľkopredajňa rozšíri portfólio BAUHAUS špecializovaných centier pre dielňu, dom a záhradu v 18-tich európskych krajinách, ktorých počet dosiahol už na 250 centier.

BAUHAUS, na zastavanej ploche 23.000 m² so 450 parkovacími miestami, ponúkne zákazníkom v rámci Špecializovaného centra BAUHAUS kúpeľňové štúdio SVET KÚPEĽNÍ, ktoré ponúka kompletné riešenie novej kúpeľne, alebo jej rekonštrukciu, od návrhu až po stavebné práce. Záhradkári, profesionáli a milovníci záhrad ocenia veľkoplošné ZÁHRADNÉ CENTRUM, ktoré ponúkne pestrú paletu vnútorných a vonkajších rastlín, a taktiež široký výber záhradnej techniky. BAUHAUS spĺňa individuálne požiadavky zákazníkov, ktorí vyhľadávajú vodné športy či plavby loďou. V rámci špecializovaného oddelenia NAUTIC si budú môcť zákazníci vybrať zo širokej ponuky výrobkov špeciálne navrhnuté pre vodné športy. S viac ako 3000 kvalitnými výrobkami sa NAUTIC stane jedným z vyhľadávaných oddelení s produktmi a príslušenstvom určené na plachtenie a plavbu motorovou loďou.

Bauhaus IMG_2728

BAUHAUS ponúka veľkorysí balík benefitov
BAUHAUS sa vďaka svojej výhodnej polohe a dobrej dopravnej dostupnosti na diaľnicu D1 smerom do centra Bratislavy, na Žilinu a východ Slovenska stane vyhľadávanou destináciou mnohých zákazníkov. Výstavba BAUHAUS začala len v júli minulého roka, tj. výstavba neprekročila obdobie 1 roka.

Zákazníci, ktorí sa rozhodnú pravidelne nakupovať a využívať služby BAUHAUS sa môžu zaregistrovať a využívať vernostný program, ktorý im poskytne trvalé zľavy až do výšky 10 %. Výnimkou nebudú ani stavebné spoločnosti či živnostníci, ktorí môžu už od svojho prvého nákupu profitovať z mnohých zákazníckych zliav.

Spoločnosť BAUHAUS, so sloganom „Keď sa to má podariť“, ponúka okrem širokého výberu kvalitných produktov i špecifických služieb, aj dopravu či montáž zakúpeného tovaru, odborné poradenstvo, požičovňu náradia, centrum na miešanie farieb, predĺženú záruku na 5 rokov na všetky elektrické ručné náradie a stroje, služby zákazníkom na vysokej úrovni či bezhotovostné platby. Okrem toho BAUHAUS novo poskytuje montážny servis a tzv. “Hodinového manžela” a taktiež služby „Dnes objednaj, zajtra vyzdvihni“, ktoré ocenia predovšetkým veľkoodberatelia či zákazníci, ktorí plánujú väčšie stavebné úpravy interiéru či exteriéru. Remeselníci iste ocenia požičovňu náradia, rezanie dreva a rôzne workshopy. To všetko doplnené o garanciu najnižších cien 12 %.
BAUHAUS Finančné služby umožnia nákupy na splátky v duchu „Kúpte dnes, plaťte neskôr“. Zmluvu o nákupe bude možné uzavrieť priamo na predajni v priebehu pár minút.

BAUHAUS DRIVE IN Aréna je určená nielen stavebníkom, remeselníkom či veľkoodberateľom. Umožňuje vjazd priamo k uskladnenému tovaru pre komfortný nákup a nakládku stavebnín a iných objemnejších, ťažších výrobkov.

BAUHAUS – perspektívny zamestnávateľ
Spoločnosť BAUHAUS je vnímaná ako tradičný a perspektívny zamestnávateľ. Základný kameň tohto najvýznamnejšieho medzinárodného obchodného koncernu s vysoko kvalifikovanými a vybranými špecialistami “Do-it-yourself” je postavený na tradíciách a ctí ducha rodinnej firmy. BAUHAUS vytvorí v bratislavskom regióne viac ako 300 pracovných miest. Pracovné prostredie je založené na tímovej práci, možností na zvyšovanie odbornej kvalifikácie i kariérneho postupu, dialógu so zamestnávateľom a otvorenej komunikácii. Cieľom spoločnosti BAUHAUS je zamestnávať kvalitných a spoľahlivých zamestnancov, s ktorými bude môcť deklarovať hodnoty: spokojnosť zákazníkov, výkon a kvalita služieb.

(Zdroj: Zuzana Lacová, MediaIn, Foto: Eugen Nagy)

3 Komentáre Veľkopredajňa BAUHAUS otvorená pre verejnosť

 1. Elena Šípeková // 12. júna 2015 at 9:35 // Odpovedať

  Dobrý deň, v ktorých mestách na Slovensku bude Vaša veľkopredajňa BAUHAUS otvorená a v cca akých termínoch ?

  Mala by som záujem o pracovné miesto.
  Ďakujem za odpoveď a zostávam s pozdravom

  Elena Šípeková, v.r.

 2. Dobrý deň, prosím o informáciu, akým autobusom je možné dostať sa do Bauhausu v Bratislave?
  Ďakujem, Darina

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*