Úspešné podnikateľky v hoteli Carlton

Admin, 30.05.2012 - Deviaty rok sa stretávajú úspešné dámy Slovenska na Herial Ladies Clube, ktorý sa tentokrát konal v hoteli Radisson Blu Carlton.  Sedemdesiat ruží pre Milku Vášáryovú,  veľkolepé gratulácie tejto krásnej žene vyjadrili iba symbol jej krásy.

Hlavným hosťom večera bola mladá hviezda slovenskej pop music Zuzana Smatanová, ktorá hneď na úvod venovala prvú pesničku oslávenkyni.
Stretnutie všetkých generácií žien, ktoré v spoločenskom, vedeckom, zdravotníckom, umeleckom, športovom, či managerskom svete  veľa dokázali sa nieslo v znamení zdravia, krásy a módy. Vedúca oddelenia PR a reklamy spoločnosti AVON, Andrea Macáková, informovala dámy o pripravovanom AVON Pochode proti rakovine prsníka, ktorý podporujú desaťtisíce solidárnych ľudí s veľkým srdcom počas troch ročníkov  na celom Slovensku – tohtoročný 4. Pochod sa bude konať v Bratislave 16. Júna. V znamení zdravia pokračovala aj MUDr. Zuzana Václavová zo spoločnosti Richter Gedeon, ktorá predstavila nové možnosti liečby myómov maternice. O celoslovenskom vzdelávacom projekte venovanému téme mentálnej anorexie a bulímie „Kričím telom“, ktorý v rámci filantropie podporuje GlaxoSmithKline a  ktorého organizátorom je agentúra Herial, rozprávali MUDr. Magda Frecer, psychiatrička z Psychiatrickej kliniky UNB a riaditeľka Slovenskej kancelárie WHO, MUDr. Darina Sedláková.

Dámy  si pochutili na  gurmánskych špecialitách hotela  a ochutnávkou vín z pivníc Bojnického vínneho domu si dámy užili aj  koncert Zuzany Smatanovej a predstavenie nášho špičkového módneho návrhára Fera Mikloška.
Nielen výnimočné oblečenie robí dámy ešte krajšími. „Krásne a upravené vlasy sú ozdobou každej ženy“ dodal na záver Janko Molnár, držiteľ kaderníckeho Oskara pre Slovenskú a Českú republiku. So svojími šikovnými rukami na podujatí v rámci vlasovej show predviedol ako rýchlo sa dajú predĺžiť či zahustiť vlasy a vyčarovať tak úsmev na tvári jeho klientkám.
Takmer dve stovky výnimočných dám, medzi ktorými sa skvele bavili pp. Eva Sirácka, Marína Kráľovičová, Marianna Ďurianová, Evita Urbaníková, Elena Kohútiková, Táňa Rosová, či Anetka Paríšková  sa potešili novým kontaktom, rozhovorom aj spoločným plánom, ktoré sa vždy na Herial ladies Clube zrodia. Z Bruselu dorazila aj Jarka Hargašová – Lajčáková, ktorá sa po dlhých mesiacoch opäť stretla so starými známymi.
Poslaním klubu je spájať a pomáhať  tým, ktorí našu pomoc potrebujú. S podporou všetkých prispievajúcich dám bolo Občianskemu združeniu Herial Ladies Club, ktorého krstnou mamou je Emília Vášáryová, umožnené odovzdať šek v hodnote 1000 Euro tanečníkom na vozíčkoch TK klubu Ellegance Košice, ktorí sa chystajú na MS na Tchajwane. Držíme im palce!

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*