Trofej IIHF Majstrovstiev sveta
v ľadovom hokeji je už na Slovensku

Zľava: Marcel Merčiak, moderátor tlačovej konferencie; Peter Bednár, PR & media manager 2019 IIHF WM, OC 2019 IIHF Ice Hockey Wolrd Championship Slovakia; Natalia Stroe, generálna riaditeľka The Coca-Cola Company v Českej republike a na Slovensku; tlmočníčka; Mária Kolarovská, manažérka obchodného oddelenia Slovensko, Coca-Cola HBC Česko a Slovensko; hokejista a ambasádor kampane Marián Hossa a Patrik Eliáš.

Bratislava, Admin – IIHF Ice Hockey World Championship Trophy bola predstavená verejnosti na štadióne Ondreja Nepelu Mariánom Hossom a Patrikom Eliášom – legendami svetového hokeja a ambasádormi kampane značky Coca-Cola.

Hokejisti a ambasádori kampane Marián Hossa a Patrik Eliáš s Nataliou Stroe, generálnou riaditeľkou The Coca-Cola Company v Českej republike a na Slovensku.

Počas viac než 130 rokov, v priebehu ktorých sa prirodzene mení chuť i životný štýl spotrebiteľov, prichádza Coca-Cola s inovatívnymi značkami s vlastnou identitou. Dnes prichádza okrem iného s niečím, čo spája nielen Slovensko a Českú republiku ale aj svet. Je to šport a to na ľade. Pre všetky slovenské generácie je hokej pravou vášňou. Naposledy malo Slovensko možnosť sledovať majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji pred 8 rokmi a Coca-Cola pri tom bola tiež.

„Je pre nás cťou, že sme sa mohli spojiť s legendami svetového hokeja akými sú Marián Hossa a Patrik Eliáš, ktorí v dnešnej online dobe podporujú a iniciujú záujem o šport u mladých ľudí,“ uviedla Natalia Stroe, generálna riaditeľka The Coca-Cola Company v Českej republike a na Slovensku.

Samotná hokejová kampaň sa nesie v duchu vtipnej hry s hokejovými pravidlami pod názvom #cokerulez.

 

Okrem televízneho spotu, interaktívnych Fanzón, aktivácie na miestach predaja a špeciálnej hokejovej edície nápojov Coca-Cola je súčasťou komunikácie aj digitálna kampaň s lokálnymi slovenskými influencermi.

Odhaľovanie IIHF Ice Hockey World Championship Trophy-Natalia Stroe, generálna riaditeľka The Coca-Cola Company v Českej republike a na Slovensku, a Peter Bednár, PR & mediamanager 2019 IIHF WM, OC 2019 IIHF Ice Hockey Wolrd Championship Slovakia.

Coca-Cola priniesla na Slovensko unikát – a to IIHF Ice Hockey World Championship Trophy, ktorá bude na Slovensku od 30. marca do 13. apríla 2019 na 15 – tich miestach a to napríklad v Bratislave, Košiciach, Poprade, Žiline, Trenčíne, či Banskej Bystrici, v rámci 2019 IIHF Ice Hockey World Championship Trophy Tour.

 

Celé partnerstvo je sprevádzané predovšetkým značkou Coca-Cola Zero. „Skutočne veríme, že naše Zero je Hero. Potreby našich spotrebiteľov sa menia a my sa snažíme ich preferencie vypočuť a ďalej ich podporiť v kontrole príjmu kalórií,“ dodala Maria Kolarovská, manažérka obchodného oddelenia pre Slovensko, Coca-Cola HBC Česko a Slovensko. Ako ďalej uvádza Maria Kolarovská: „Znižovaním obsahu cukru sa snažíme podporovať nielen ľudí, ale celú spoločnosť v obmedzení konzumácie cukru. Od septembra 2018, nad rámec svojich zákonných povinností obmedzila napríklad spoločnosť Coca-Cola predaj sladených nápojov na stredných školách na Slovensku, kde ponúkame nekalorické a alebo nízkokalorické nápoje, vodu, džúsy alebo nápoje rastlinného pôvodu AdeZ.“

Zľava: Maria Kolarovská, manažérka obchodného oddelenia pre Slovensko, Coca-Cola HBC Česko a Slovensko a hokejisti a ambasádori kampane Marián Hossa a Patrik Eliáš odpovedali novinárom na otázky súvisiace s ich kariérou a s majstrovstvami sveta v ľadovom hokeji.

Záujem spoločnosti Coca-Cola o mladých ľudí sa neobmedzuje len na oblasť športu a znižovanie kalórií v nápojoch. Jeden z komunitných programov spoločnosti Coca-Cola HBC sa zameriava na mladých ľudí, ktorí majú obmedzený prístup k vzdelávaniu a profesijnému uplatneniu. Preto ich bude podporovať v rámci programu „To dáš“, ktorý bude čoskoro predstavený na Slovensku.

Novinári si mohli na tlačovej konferencii vyskúšať svoje hokejové strelecké kvality pod vedením ambasádorov.

(Zdroj: Kateřina Kozlová, Coca-Cola HBC Česko a Slovensko; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*