Tohtoročný Vianočný bazár Slniečka

Nitra, Admin – Priatelia a zamestnanci Centra Slniečko, ako i umelci, speváci, tanečníci či redaktori, podporili v Nitre už po tretí krát Vianočný bazár Slniečka.

 DSC_8381

Organizátori stavili na poslednú adventnú sobotu a vyplatilo sa. „Tento rok sme dosiahli krásne číslo. Výťažok z predaja bol 695, 36 eur a veríme, že každým rokom túto hranicu prekonáme“, hovorí Mariana Kováčová, riaditeľka organizácie.

VIANOČNÝ BAZÁR SLNIEČKA v CENTRO NITRA

Po niekoľkých zaujímavých tanečných a hudobných číslach nasledovala bohatá tombola. Na pódiu sa pri tombole  vystriedali všetci prítomní redaktori a moderátori: Nora Hamar Dúcka, Janka Buršáková, Diana Pavlisová, Lukáš Pinček a Patrik Jáger. „Cien bolo tento rok skutočne veľa, za čo ďakujeme našim skvelým sponzorom a partnerom“, dodáva vedúca Chránenej dielne Slniečka.

DSC_8401

Brigita si strihla duet s chlapcom, ktorý už niekoľko mesiacov žije v krízovom stredisku. „Pieseň Say something vybral on a musím uznať, že je to veľmi hlboká pieseň, ktorá sa dotýka srdca človeka“, konštatuje speváčka Brigita.

VIANOČNÝ BAZÁR SLNIEČKA v CENTRO NITRA

Pozvanie na Vianočný bazár prijali speváci ako Martin Harich, Michal Chrenko, Zuzana Haasová, Paulína Ištvancová, kapela Everlong, Kristína Mečko a taktiež víťazka Hlasu Československa, Ivanna Bagová.

VIANOČNÝ BAZÁR SLNIEČKA v CENTRO NITRA

Okrem nich predviedli svoje umenie vokálna skupina KatArs a tanečné skupiny Stanzi a Vision Dance.

VIANOČNÝ BAZÁR SLNIEČKA v CENTRO NITRA

Výťažok z bazáru poputuje na podporu aktivít a projektov pomáhajúcim ženám a deťom v krízových životných situáciách.

DSC_8495

DSC_8568

V Chránenej dielni Centra Slniečko si môžete kedykoľvek počas roka zakúpiť ručne vyrábané výrobky. Všetky kontakty nájdete na www.CentrumSlniecko.sk .

(Zdroj: Brigita Tarinová, Centrum Slniečko n.o., Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*