SLOVLOG (NIELEN) O INDUSTRY 4.0

Praha, Bratislava, Admin – Fórum SLOVLOG bude opäť tradičným vyvrcholením logistickej jesene na Slovensku. Jubilejný desiaty ročník tohto významného fóra sa bude venovať najnovším trendom v logistickej praxi v znamení konceptu Industry 4.0 i aktuálnym problémom slovenskej logistiky. Ako chápu koncept Industry 4.0 v najväčšej slovenskej automobilke a ako môže napomôcť konkurencieschopnosti v automotive porozpráva Martin Adamička zo spoločnosti Volkswagen Slovakia. Možnosti aplikácie princípov Industry 4.0 v oblasti logistiky predstaví Martin Morháč, predseda predstavenstva Sova Digital. Andrej Štefánik zo spoločnosti CEIT priblíži inovatívne riešenia z oblasti logistiky. Svoje skúsenosti s Industry 4.0 poodhalí aj spoločnosť Matador Automotive.

zabava-pocas-vecerneho-business-mixeruNielen koncept Industry 4.0 však bude témou prednášok na konferencii SLOVLOG. Vladimír Vaňo, hlavný ekonóm SBERBANK Europe, sa bude venovať stavu slovenskej, stredoeurópskej a svetovej ekonomiky i aktuálnej téme brexitu. Nadrozmerná preprava najväčším lietadlom na svete bude témou prezentácie Pavla Trnku z DB Schenker. Ďalšie prezentácie sa budú venovať najnovším trendom vo vychystávaní či problematike fantómových prepráv. Samozrejme, program bude obohatený aj o dve panelové diskusie. Jedna sa bude venovať automatizácii procesov v logistike, druhá zase logisticky zaujímavým lokalitám na Slovensku.

V programe konferencie je tradične zaradený aj obľúbený speed-datingový program BUSINESSLOG. Ide o jedinečnú šancu pre partnerov konferencie stretnúť v rámci vopred zorganizovaných meetingov potenciálnych užívateľov.

Príďte sa teda pozrieť 24. novembra 2016 do bratislavského Radisson Blu Carlton Hotelu, čo je nové v logistickej brandži, aké trendy sa dajú v najbližšej budúcnosti očakávať a poďte sa inšpirovať skúsenosťami vašich kolegov. Na kongres plynulo nadviaže XX. Logistický Business Mixer, ktorý v príjemne neformálnej atmosfére so špeciálnym programom hier, súťaží a zábavy spĺňa ideálne podmienky pre nadväzovanie nových kontaktov. Tento rok v rock and rollovom štýle!

(Zdroj: Lenka Baranová, ATOZ LOGISTICS; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*