PSS zvyšuje dostupnosť kultúry pre mladých

Admin, 20.06.2012 - Prvá stavebná sporiteľňa je jedným z partnerov jubilejného, 20. ročníka filmového festivalu Art Film Fest, ktorý sa uskutoční 16. – 23. júna 2012 v Trenčianskych Tepliciach  a Trenčíne.

Cieľom podpory tohto významného podujatia zo strany PSS, a. s., je zvýšiť dostupnosť kultúry pre mladých ľudí.
Vďaka PSS, a. s., mohli mladí filmoví fanúšikovia aj tento rok získať špeciálny študentský cinepass na celý Art Film Fest 2012. Jeho „nadobudnutie“ bolo veľmi jednoduché: stačilo do konca mája vyplniť registračný formulár dostupný na internetových stránkach www.pss.sk alebo www.artfilmfest.sk a na základe toho získať v predpredaji za 5 € celotýždňový (respektíve 8-dňový) cinepass.
Študentský cinepass je 8-dňová permanentka určená pre žiakov a študentov základných, stredných a vysokých škôl vo veku do 26 rokov (rok narodenia 1986 a neskôr). Prostredníctvom cinepassu Prvá stavebná sporiteľňa ponúka mladým ľuďom atraktívnu možnosť zúčastniť sa za minimálnu cenu na všetkých verejných festivalových projekciách  i sprievodných podujatiach. So cinepassom od PSS, a. s., „vo vrecku“ si tak budú môcť vybrať z toho najlepšieho, čo sa za ostatný rok urodilo vo filmovom svete.

(rj)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*