Prvá predajňa MOHITO je
v OD CENTRAL

Bratislava, Admin, 8. 4. 2014 - Najaktuálnejšie módne trendy priamo z prehliadkových mól za dostupnú cenu. Nekonvenčná mestská elegancia určená mladým ženám vo veku 25 – 40 rokov, ktoré milujú nezávislosť. Presne taká je značka MOHITO, ktorá otvára svoju prvú

predajňu na Slovensku v bratislavskom CENTRAL-e 11. apríla o 11:00 hod., a pokračuje tak vo svojej úspešnej expanzii s viac ako 130-timi predajňami v Európe. Kolekcie MOHITO sledujú globálne módne trendy a sú navrhnuté tak, aby zvýraznili ženskosť a vyhli sa dennej rutine.

MOHITO_SS_2014_08 zm

Aktuálna kolekcia MOHITO pre jar/leto 2014 je odkazom na Miami – mesto luxusu, mesto, v ktorom máte na dosah ruky všetky sny. Mesto, kde sa medzi mrakodrapmi, exkluzívnymi jachtami a koktejlom odohráva vášnivý príbeh muža a ženy. Kolekcia jar-leto 2014 je triumfom tvarov a živých farieb. Jadrom kolekcie sú najdôležitejšie trendy prezentované na svetových mólach, ktoré spája ženskosť. Rafinované strihy a výkroje nechávajú vyniknúť krivkám, krátke topy zvýrazňujú pás a kratučké šortky sú oslavou krásnych opálených nôh. Nájdete tu aj kombinácie klasickej a stále modernej čierno-bielej, zvýraznené typickými prvkami MOHITO – oranžovej a zlatej.

MOHITO_SS_2014_03 zm

Predajňa v CENTRAL-e je navrhnutá tak, aby sa tu zákazníčky cítili príjemne a jedinečne. Koncept odráža dizajn luxusného butiku, kde môžu zákazníčky pohodlne nakúpiť bez zhonu každodenného života.

(Silvia Kušnírová, Foto: Mohito )

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*